Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 29. května 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska
logo

Základní škola Slaný, Rabasova 821

Tel.: 312 510 020, fax 312 510 034
E-mail: reditel@3zsslany.cz,   www.3zsslany.cz
Ředitel školy: Mgr. Martin Hrabánek
Zástupce ředitele školy pro 1.stupeň: Mgr. Miroslava Bicencová
Zástupce ředitele školy pro 2.stupeň.: Mgr. Radomír Jánský "

ŠIJEME PANENKY

Cílem projektu Panenka je získat finanční prostředky pro celosvětovou očkovací kampaň UNICEF, a to za použití symbolu, který znají všechny děti na světě - panenky. Zapojením naší školy do tohoto projektu bychom rádi podporovali charitativní činnost a malou měrou tak přispěli ke zlepšení zdravotní péče o děti z rozvojových zemí.

Každá panenka ušitá našimi žáky, rodiči, učiteli nebo zaměstnanci školy je originální a jedinečná, jelikož je vlastnoručně vyrobena člověkem s dobrým srdcem, který se rozhodl, bez nároků na honorář, pomoci dobré věci. Velmi nás těší, že i v dnešní uspěchané době spojené s honbou za materiálními hodnotami, nejsou některým lidem cizí vlastnosti jako obětavost, ochota a solidarita.

Naše vyrobené panenky si můžete vybrat prostřednictvím internetových stránek http://www.3zsslany.cz nebo osobně. Vybranou panenku pro Vás připravíme a bude k zakoupení v kanceláři školy. Částka, za kterou si můžete panenku zakoupit, činí 600 Kč a je stanovena podle nákladů potřebných na očkování jednoho dítěte v rozvojových zemích proti šesti smrtelným dětským chorobám - spalničky, záškrt, černý kašel, tetanus, tuberkulóza, dětská obrna (suma zahrnuje očkovací látky, injekční stříkačky, jehly a zaškolení zdravotníka).

Zakoupením panenky symbolicky adoptujete dítě, které panenka představuje. S nukupem panenky současně obdržíte pohlednici Českého výboru pro UNICEF a můžete ji zaslat tvůrci panenky z místa, kde panenka našla svůj nový domov.

kontaktní osoby:

ceskova@3zsslany.cz

cimrmanova@3zsslany.cz

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
2
Kliknutím zvětšit
1

23. 05. 2012, 10:15
Ing. Gabriela Cimrmanová, koordinátorka EVVO


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Ferdinand
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.25%

Spíše ano
graf

17.61%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.87%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3066
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát