Kliknte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 13. prosince 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska
logo

TJ Slovan Velvary

Ze šachového dění na Slánsku, Velvarsku a Zlonicku
Hrací místnost: Zvoleněves
Tel.: 602 964 055
E-mail: sachyvelvary@post.cz

Slaňáci v krajském šachovém výboru

V sobotu 15. ledna 2011 se v Praze na Strahově uskutečnila volební schůze Středočeského šachového svazu (SŠS), který organizuje šachové hnutí ve Středočeském kraji. Volby probíhaly do výkonného výboru (VV), který je řídícím orgánem SŠS a do revizní komise. V těchto volbách uspěli dva kandidující Slaňáci - Ing. Jindřich Trejbal ml. a Ing. Jan Hrdlička. Mezi hlavní činnosti VV patří zajišťování krajských šachových soutěží (mistrovských soutěží jednotlivců a družstev), školení šachových trenérů a rozhodčích, práce s mládeží, propagace šachu a v neposlední řadě též zastupování téměř 1500 středočeských šachistů před celorepublikovými orgány Šachového svazu České republiky.

J.Trejbal se stal místopředsedou a sekretářem středočeských šachistů. Úloha sekretáře je především administrativní a koordinační a spočívá v zajištění hladkého chodu VV a svazu jako celku. Nedílnou součástí je však též zastupování předsedy svazu vůči republikovým orgánům a ČSTV.

Novým předsedou sportovně – technické komise je J.Hrdlička. Komise především řídí krajské mistrovské soutěže jednotlivců a družstev a připravuje koncepční materiály pro potřeby středočeských šachistů - nyní je mj. v přípravě anketa k povinnému zavádění digitálních šachových hodin a související úprava tempa hry.

„Považuji za nutné zatraktivnit šach pro širokou veřejnost, a proto mým hlavním úkolem bude podpora předsedy komise mládeže a celého VV tímto směrem. Šachy patří mezi hry, při kterých se můžete s přáteli nejen dobře pobavit, ale i trochu potrápit hlavu, popřemýšlet. Šachy lze také doporučit dětem a mládeži - rozvíjejí logické myšlení a učí trpělivosti,“ deklaruje nový místopředseda a sekretář středočeských šachistů.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit

15. 02. 2011, 07:57
Ing. Jindřich Trejbal ml.


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Lucie
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

47.70%

Spíše ano
graf

17.59%

Spíše ne
graf

14.09%

V žádném případě
graf

20.62%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1285
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát