Dnes je čtvrtek 25. dubna 2024 Přesný čas: 00:00:00

Adresa: Otakara Jaroše 1659, 274 01 Slaný
Tel.: 724 216 683, e-mail: info@fbcbarracudas.com
Mužstva: muži, mladší žáci, dorostenci

FbC Barracudas Slaný - Na Stochově za 3 body

K posledním 2 utkání letošní sezóny nastoupily slánské Barakudy v domácím prostředí haly na Stochově.Zápasy slibovaly dramatický vývoj, protože se setkaly celky z 6., 7. a 8.místa, jinými slovy SKP Nymburk, ASK Orka Stará Boleslav a FbC Barracudas Slaný.Sestava nebyla optimální, nicméně nepostrádala hráče odhodlané bojovat.

FbC Barracudas Slaný vs.Litolica SKP Nymburk – 5:7

Do branky se proti Nymburku postavil po delší odmlce Jirka Čulík.Zápas plný branek jsme však nezačali vůbec dobře.Po 5 minutách jsme prohrávali o dvě branky 0:2.V 7.minutě, vteřinu pře koncem slánské přesilovky nahrál Patrik Martinovský (4 asistence/2 zápasy) Michalu Malému a ten "zvoleje" příklepem snížil na 1:2.Soupeř však za pár minut zvýšil vedení po naší chybě opět na 2 branky.Do konce třetiny padl ještě jeden gól, to když si Patrik s Michalem zopakovali svoje role a druhý jmenovaný po hezké přihrávce podruhé rozvlnil síť Nymburku - 2:3 po první třetině.
Ve druhé třetině se nám zásluhou přesné střely Jardy Dvořáka podařilo vyrovnat, asistoval Jan Zeman.Nerozhodný výsledek se nám však nepodařilo dlouho udržet.Soupeř nadále působil vyrovnanějším dojmem a do konce třetiny ještě 2x skóroval a upravil skóre na 3:5.
Do poslední třetiny jsme nastoupili s chutí udělat něco s výsledkem zápasu.Soupeř však nechtěl připustit drama a zvýšil na rozdíl 3 branek.V 12.minutě závěrečné třetiny našel líbivou přihrávkou Jarda Dvořák Petra Hulína a ten s přehledem snížil na 4:6.Slánští se jako správné dravé ryby zakously do soupeře a v čase 44:01 pěknou střelou do šibenice snížel Jarda Dvořák na 5:6!O šanci na vyrovnání jsme však přišli záhy, kdy jsme se vrhli do útoku, ale z rychlého brejku upravil Nymburk na konečných 5:7.

Statistiky:
Branky FbC Barracudas: 7. Malý (Martinovský), 15. Malý (Martinovský), 24. Dvořák (Zeman), 42. Hulín (Dvořák), 45. Dvořák (Martinovský)
Vyloučení: 1:1, využití 1:0
Vyloučení FbC Barracudas: 30. Sikýř (špatné střídání)
Sestava FbC Barracudas: Čulík (Hlava) - Zeman, Martinovský - Gregorec, Štěpánek - Dvořák, Malý, Hulín - Novák, Blecha, Šikýř - Protiva

FbC Barracudas Slaný vs. ASK Orka Stará Boleslav B – 4:3

Ve druhém zápase jsme chtěli napravit pošramocenou reputaci.Od začátku do konce to byl zápas plný emocí a zajímavých situací.V jedné skrumáži v 15.minutě se k míčku dostal Jan Šikýř a zblízka prostřelil gólmana soupeře-1:0.
Ve druhé třetině padly 2 góly.Nejprve jsme zvýšili zásluhou Michala Malého na 2:0 (přihrával opět Patrik Martinovský), poté však soupeř snížil na napínavých 2:1 po dvou třetinách.
Třetí třetina byla velmi zajímavá a připomínala houpačku.Nejdříve Orka srovnala stav, posléze Jarda Dvořák střelou vymetl šibenici a bylo to opět o gól pro Barakudy - 3:2.V 39.minutě mohli diváci vidět 2 góly.Hráč hostů nejprve prostřelil Vojtu Hlavu, ale poté Michal Malý pro přihrávce od Jardy Dvořáka upravil na 4:3.Tento stav jsme i přes závěrečnou hru ve třech a power-play soupeře udrželi a připsali si body do závěrečné tabulky.Velkou zásluhu měl na této výhře gólman Vojta Hlava, který předvedl spoustu kvalitních a jistých zákroků.

Statistiky:
Branky FbC Barracudas: 15. Šikýř (Dvořák), 19. Malý (Martinovský), 38. Dvořák, 39. Malý (Dvořák)
Vyloučení: 4:5, využití 0:1
Vyloučení FbC Barracudas: 10. Dvořák (hrubost), 39. Novák (hrubost), 41. Gregorec (opakované přestupky), 43. Dvořák (nedodržená vzdálenost)
Sestava FbC Barracudas: Hlava - Zeman, Gregorec, Martinovský - Dvořák, Štěpánek, Malý - Novák, Blecha, Šikýř

27. 04. 2009, 21:30