Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 25. června 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska
logo

FbC Barracudas Slaný

Adresa: Otakara Jaroše 1659, 274 01 Slaný
Tel.: 724 216 683, e-mail: info@fbcbarracudas.com
Web:www.fbcbarracudas.com
Mužstva: muži, mladší žáci, dorostenci

Slánští florbalisté mají lepší vybavení

S finančním přispěním Středočeského kraje se slánským florbalistům z klubu FbC Barracudas Slaný zlepšily tréninkové podmínky v hale BIOS ve Slaném. Jedná se konkrétně o nákup nových mantinelových dílců resp. výměnu starých za nové. Na podrobnosti jsme se zeptali hospodáře klubu Tomáše Hořejšího, který nám vysvětlil, že florbalové mantinely nejsou v hale nainstalovány „na pevno“ a musí se po každém tréninku skládat, čímž dochází i k jejich opotřebení a když k tomu přidáme jejich takřka každodenní zatížení v rámci florbalových tréninků je jasné, že se musí mantinelové dílce čas od času obměnit .

Kompletní sada mantinelů není navíc v majetku klubu FbC Barracudas Slaný, i když jí klub využívá de facto nejvíc. Vlastníkem této sady je Gymnázium ve Slaném. V rámci dobrých vztahů bylo dohodnuto, že se klub musí na periodické výměně poškozených mantinelových dílců určitě podílet. Museli jsme tedy najít finanční prostředky na nákup nových mantinelových dílců, přičemž se nám nakonec podařil získat grant od Středočeského kraje, z něhož jsme tyto díly částečně pořídili. Středočeskému kraji patří určitě dík, říká dále Hořejší.

Jak se na tuto výměnu tváří šéftrenér slánské florbalové mládeže Michal Štěpánek?

Bylo už na čase, protože některé části mantinelů byly už hodně oprýskané a nedržely u sebe. Jsem rád, že nedošlo zatím k žádnému zranění. Na nové mantinely se už moc těšíme. Určitě nám pomůžou při nácviku herních situací. Je fajn, že jsme ve vedení klubu našli cestu, jak na tuto obměnu získat finanční prostředky a nemuseli jsme jít cestou zvýšení členských příspěvků, což určitě ocení rodiče našich florbalových nadějí, říká s úsměvem Štěpánek.

Držme slánských florbalistům palce a doufejme, že jim nové sportovní vybavení bude dobře a dlouho sloužit.

 

Výkonný výbor FbC Barracudas Slaný

 

22. 11. 2009, 23:38
Jaroslav Dvořák


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Adriana
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.15%

Spíše ano
graf

17.72%

Spíše ne
graf

15.28%

V žádném případě
graf

23.85%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3103
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát