Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 30. května 2023 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska
logo

KOSSTA TŘEBÍZ s.r.o.

Sídlo firmy: Třebíz 13, 273 75
Tel./fax: 312 579 537, mobil: 777 624 716
E-mail: info@kossta.cz, www.kossta.cz
Kompletní stavební práce
Dřevostavby, kovovýroba
Plastové bazény a jímky
Návrhy a projekční práce

Volba rodinného domu

Na začátku je rozhodnutí postavit rodinný dům. První otázka, kterou pokládá většina klientů je: Za kolik nám postavíte tento dům?

Samozřejmě otázka financí je pro většinu klientů rozhodující a omezující, to chápeme a proto se vždy snažíme o přijatelné ekonomické řešení. Ale pokud se rozhodnu postavit dům, ve kterém budu trávit většinu svého života i s celou rodinou, tak na prvním místě by mělo být ujasnění konceptu domu a volba materiálů, které nás budou celý život obklopovat a ovlivňovat, a z toho vycházející vnitřní prostředí v domě.

Vhodně zvolený systém dřevostaveb zajišťuje nejzdravější vnitřní mikroklima v rodinném domě. To vše zajišťují přírodní materiály a jejich správné pořadí v konstrukci. Naopak existují i dřevostavby, jejichž stěny jsou například vyplněny nevhodnými materiály, jako je polystyren, nebo obalené folií, která brání průniku vlhkosti do konstrukce. Ale potom je nutné v domě zajistit umělé větrání. Představa, že žijeme v domě, který je naprosto uzavřený, nedýchá, shromažďují se v něm škodlivé látky a v němž jsme obklopení samými umělými materiály, …….. posuďte sami, zda by jste v takovém domě chtěli žít, nebo zda zvolíte zdravější prostředí. Takovéto nezdravé stavby se u nás bohužel běžně realizují, jelikož jejich cena je hlavně díky levným materiálům, o něco málo nižší než cena zdravých domů.

Z vlastní zkušenosti musím říci, že klienti, kteří se zajímali na prvním místě nebo pouze o cenu domu, se s námi do spolupráce nepustili. A my jsme rádi. Lidé, kteří k nám přišli se zájmem o stavbu domu, třeba i zděného, jsme dokázali přesvědčit o kvalitě systému dřevostaveb, který realizujeme. A potom jsme rádi o to více, že jsme pomohli zrealizovat zdravý domov s minimálními nároky na energie.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
systém dřevostaveb

13. 01. 2014, 14:02
M.Š.


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Ferdinand
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.40%

Spíše ano
graf

17.76%

Spíše ne
graf

15.23%

V žádném případě
graf

23.62%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2765
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát