Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 26. května 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska
logo

NOVÉ AUTOCENTRUM NEVECOM KLADNO

Americká 2736 (vedle hypermarketu TESCO), Kladno, www.nevecom.cz
Tel.: 312 685 140, 312 661 144
E-mail: sekretariat@nevecom.cz Autorizovaný prodejce a servis osobních a užitkových vozidel zn. ŠKODA, RENAULT a DACIA. Otevírací doba: Po - Pá 07.00 – 18.00, So 08.00 – 12.00 "

NOVÝ RENAULT TRAFIC - ESO V KATEGORII UŽITKOVÝCH VOZIDEL

Nový Trafic má zcela nový design exteriéru. Vyznačuje se dynamickým vzhledem, protaženou a expresivní siluetou. Je připraven v celé řadě variant; tedy 270 verzí ve dvou výškách a dvou délkách, verze dodávka, hlubší kabina, nebo přeprava osob, a k tomu ještě celá řada nástaveb a vestaveb od Renault Tech a našich autorizovaných partnerů, to vše s ohledem na schopnost přizpůsobit se specifickým požadavkům vaší profese.

FLEXIBILNÍ A VELMI ÚSPORNÝ MOTOR

Nové motory 1.6 dCi těží z dlouholetých zkušeností Renaultu v F1 a pro nový model Renault Trafic je v nabídce ve dvou variantách; přeplňovaná verze s výkonem 90 a 115 k a varianta dCi Twin Turbo s výkonem 120 a 140 k. Použitím technologie Twin Turbo ve spojení se systémem Stop&Start a rekuperací kinetické energie ESM (Electric Smart Management) se nový Trafic může pochlubit rekordní spotřebou 5,7 l/100 km.

ESP nové generace

Elektronický stabilizační systém ESP nové generace zajišťuje stabilitu vozu, kontroluje jeho zatížení a v případě nutnosti posílí korektivní účinek, aby vůz udržel v požadované dráze. Je součástí základní výbavy všech verzí a koordinuje činnost 3 funkcí, které při každodenním používání vozu velmi oceníte: Extended Grip (zesílená trakce) podporuje adhezi vozu na kluzkém povrchu (bláto, sníh, písek); asistent pro rozjezd do kopce udrží tlak v brzdách ještě 2 vteřiny po uvolnění brzdového pedálu, aby se řidič mohl bez starosti rozjet; a systém kontroly vychýlení přívěsu, který oscilace přívěsu rozpozná a umí je vyrovnat.

PRAKTICKÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR

Nový Renault Trafic vás přesvědčí svým praktickým a optimálně využitelným nákladovým prostorem. Díky důmyslnému otvoru v přepážce může nabídnout nejdelší užitečnou délku úložné plochy na trhu: 3,75 m u verze L1 a 4,15 m u verze L2. Užitečný objem dosáhl díky pravidelnému tvaru nákladového prostoru maximálních hodnot: 5,2 m3 u verze L1 a 6 m3 u verze L2. K dispozici máte bohatý sortiment výbavy a příslušenství, které vám usnadní manipulaci s nákladem a zvýší bezpečnost přepravy – jedná se například o úložnou sestavu do nákladového prostoru, systém zablokování levého křídla zadních dveří, až 18 upevňovacích ok pro upevnění nákladu a „hands-free“ kartu pro snadné odemykání a přístup do vozu.

MOBILNÍ KANCELÁŘ

Kabina nového modelu Trafic vám poskytne zázemí skutečné mobilní kanceláře a řada inovativních řešení vám zpříjemní vaše každodenní pracovní povinnosti. Držák na smartphone či tablet, místo pro přenosný počítač nebo podložka na poznámkový blok vám umožní mít vše potřebné pro práci vždy po ruce. Celkem 90 l úložných prostor, které jsou důmyslně rozmístěny po celé kabině – pod sedadlem spolujezdce například najdete odkládací box o objemu 54 l, je připraveno pojmout všechny pomůcky a nástroje nezbytné pro práci každého profesionála. O komfort řízení a výjimečné pohodlí na palubě se nový model Trafic zasazuje moderním designem interiéru, ergonomickou pozicí při řízení a samozřejmě také vyspělou výbavou - zadní parkovací kamerou nebo zpětným zrcátkem Wide View pro hlídání mrtvého úhlu.

... k vidění v našem Autocentru

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
trafic2
Kliknutím zvětšit
trafic1
Kliknutím zvětšit
trafic3

12. 09. 2014, 12:57
PN


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Valdemar
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.25%

Spíše ano
graf

17.61%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.87%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3066
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát