Klikněte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pondělí 26. února 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska
logo

NOVÉ AUTOCENTRUM NEVECOM KLADNO

Americká 2736 (vedle hypermarketu TESCO), Kladno, www.nevecom.cz
Tel.: 312 685 140, 312 661 144
E-mail: sekretariat@nevecom.cz Autorizovaný prodejce a servis osobních a užitkových vozidel zn. ŠKODA, RENAULT a DACIA. Otevírací doba: Po - Pá 07.00 – 18.00, So 08.00 – 12.00 "

Prodáváme auta, která patří k nejspolehlivějším a ...

Autocentrum NEVECOM Kladno, jako prodejce osobních a užitkových vozidel Škoda, Renault a Dacia Vám nabízí vozidla, která patří k nejspolehlivějším Evropě.

Zjišťování spolehlivosti vozů je vždy poněkud ošemetné. V dalším uvedeme výsledky šetření dvou renomovaných institucí, a to J.D. Power a TÜV Report.

J.D.Power - na úvod je třeba říci, jak níže citovaná nezávislá organizace J.D. Power zjišťovala informace potřebné ke stanovení pořadí ve spolehlivosti jednotlivých značek. Studie J.D. Power se zajímala o auta, která jejich řidiči vlastnili či provozovali po dobu od jednoho do tří let, následně bylo hodnoceno odděleně osm oblastí, jakými jsou: motor, převodovka, exteriér, interiér, řízení, sedadla, větrání a multimedia.

Ve Velké Britanii se umístila Škoda na prvním místě

Ta tam je doba, kdy typické anglické vtipy kolovaly o škodovkách, když se tam prodávaly ještě favority. Doba se změnila a statistika nezávislé organizace J. D. Power hovoří jasně – auta s letícím šípem ve znaku jsou na špici spolehlivosti a např. kdysi slavná značka Chevrolet je na samém konci hodnocení.

Podle J.D. Power je nejspolehlivější automobilovou značkou na německém trhu japonská Mazda, druhou je další japonská značka Mitsubishi a třetí je Škoda. Na čtvrtém místě se překvapivě umístila rumunská značka Dacia, kterou taktéž můžete vyzkoušet v našem Autocentru. Na pátém místě je japonská Toyota. V první desítce jsou pouze dva němečtí výrobci, a to Mini (BMW) a Porsche. Nejprodávanější německá značka Volkswagen, se umístila až na 18. místě. Mezi pěti nejhoršími v Německu jsou značky Citroën, Fiat , Audi, Chevrolet a Alfa Romeo.

TÜV Report - jedním z dalších nezávislých evropských hráčů v této oblasti je TÜV Report, který každoročně zveřejňuje německé sdružení TÜV. Do TÜV Reportu směřovaly vloni výsledky 8,8 milionu technických kontrol (obdoba našich STK) provedených v Německu.

V TÜV Reportu, který uvádí celkem 132 modelů různých značek, najdeme i odpověď na otázku jak je to s vozidly z produkce naší největší automobilky. Nejspolehlivějšími ojetými škodovkami jsou Roomster a Yeti, které se umístily mezi dvou a tříletými vozy shodně na 45. místě, když měly 6,5 procenta aut s odhalenou vážnou závadou. Na 51. místě skončila v tomto hodnocení Škoda Fabia předchozí generace s 6,9 procenta vadných aut a na 75. místě předchozí generace Škody Superb s podílem 7,6 procenta. To je těsně nad průměrem 7,8 procenta vadných vozů.

Nejprodávanější model Octavia druhé generace, skončila na 113. místě s 10,2 procenta vadných vozů, nutno dodat, že Octavie s průměrem 67 tisíc najetých km do technické kontroly vykazují vyšší nájezd než většina ostatních modelů.

Podle TÜV Reportu jsou nejspolehlivějšími zánovními vozy ve stáří do tří let Mercedesy třídy B, které vykázaly po třech letech provozu 2,8 procenta závažných závad. Na opačném konci žebříčku vykázal Chevrolet Spark 14,6 procenta vážných závad, Fiat 500 přes 14 procent a Fiat Punto 13,3 procenta. Dlouholetý držitel poslední příčky Dacia Logan si polepšil o 2,9 procenta bodu na 12,8 procenta, což mu zajistilo posun na šesté místo od konce.

Koupě vozidla není vždy jen o jeho nákupní ceně, ale i o...a o...

Máte možnost přesvědčit se v našem Autocentru NEVECOM Kladno.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
ilustrační_foto

24. 09. 2015, 13:45
PN


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Alexandr
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.30%

Spíše ano
graf

17.64%

Spíše ne
graf

15.22%

V žádném případě
graf

23.84%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2970
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát