Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 26. května 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska
logo

NOVÉ AUTOCENTRUM NEVECOM KLADNO

Americká 2736 (vedle hypermarketu TESCO), Kladno, www.nevecom.cz
Tel.: 312 685 140, 312 661 144
E-mail: sekretariat@nevecom.cz Autorizovaný prodejce a servis osobních a užitkových vozidel zn. ŠKODA, RENAULT a DACIA. Otevírací doba: Po - Pá 07.00 – 18.00, So 08.00 – 12.00 "

Informace o škodovkách - modelový rok 2017

V rámci úprav vozů modelové řady škodovek pro rok 2017 bude postupně po letošních prázdninách uvedeno na trh hned několik novinek.

Obyčejných „smrtelníků“, tedy majitelů škodovek od Citigo po Octavii, se bude týkat např. širší nabídka infotainmentu, tedy „autoradií“ náležejících do nové generace přístrojů, disponujících řadou možností připojení k externím zdrojům hudby, možností propojení přes Bluetooth, jeho prostřednictvím budou moci komunikovat se smartphonem řidiče, umístěným v novém držáku mobilních telefonů na palubní desce a sloužícím k navigaci, zobrazení provozních dat vozu, telefonování, atd.

Zásadní novinkou u ŠKODA Octavia je nový motor 1,0 TSI dávající nejvyšší výkon 85 kW (115 k), vynikající velmi kultivovaným chodem. Nový motor lze kombinovat se šestistupňovou manuální převodovkou nebo se sedmistupňovou převodovkou DSG. Spotřeba liftbacku s tímto motorem bude v tzv. novém evropském jízdním cyklu (NEDC) činit pouhých 4,5 l/100 km (104 g CO2/km). Tento motor nahradí dosavadní čtyřválec 1,2 TSI/81 kW.

Podvozek vozu ŠKODA Octavia bude všestrannější: Pro motorizace s výkonem 110 kW (150 k) nebo vyšším bude k dispozici na přání adaptivní podvozek DCC (Dynamic Chassis Control), s nímž lze nastavení tlumičů přepínat v režimech Comfort, Normal a Sport.

Volitelný Phonebox připojí smartphone bezdrátově k autoanténě a dle Qi-standardu jej i indukčně bude nabíjet (pokud je k tomu telefon bude technicky uzpůsoben). Další volitelnou výbavou bude deštník pod sedadlem spolujezdce. Klimatizace Climatronic bude mít nový alergenní filtr, novou zadní parkovací kameru s ostřikovačem.

Nejdůležitější novinkou modelové řady ŠKODA Fabia bude adaptivní tempomat Adaptive Cruise Control (ACC) dodávaný pro obě provedení karoserie s motory 1,2 TSI a 1,4 TDI. ACC vedle přednastavené rychlosti jízdy udržuje také řidičem nastavený bezpečný odstup od vozů před sebou tak, že vozidlo samočinně zpomaluje a zrychluje.

U modelů ŠKODA Rapid a Rapid Spaceback se změny soustředí především do interiéru. Novinkou bude ambientní osvětlení, zahrnující světelné zdroje v prostorách pro nohy u předních sedadel, ve středovém panelu a v odkládacích schránkách ve výplních dveří, na přání pak chromované okenní lišty, zadní parkovací kamera s ostřikovačem a LED-osvětlení registrační značky. Tempomat bude dodáván společně se omezovačem rychlosti. Deštník pod sedadlem spolujezdce bude v sériové výbavě.

ŠKODA Yeti a ŠKODA Yeti Outdoor bude také s celou řadou novinek. Pro všechny verze modelu Yeti je to na přání LED-osvětlení registrační značky (sériově pro výbavu L&K), ve volitelné klimatizaci Climatronic je nově integrován alergenní filtr. Yeti Outdoor se nově bude nabízet také s motorizací 1,2 TSI/81 kW a to jak ve verzi s manuální, tak automatickou dvouspojkovou převodovkou DSG. Sportovně laděný model Yeti Monte Carlo je k dispozici nově též s motorizací 2,0 TDI/81 kW a pohonem 4×4.

Těšíme se na vaší návštěvu.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
škodovky_mr.2017

01. 05. 2016, 10:38
PN


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Valdemar
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.25%

Spíše ano
graf

17.61%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.87%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3066
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát