Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 25. května 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska
logo

NOVÉ AUTOCENTRUM NEVECOM KLADNO

Americká 2736 (vedle hypermarketu TESCO), Kladno, www.nevecom.cz
Tel.: 312 685 140, 312 661 144
E-mail: sekretariat@nevecom.cz Autorizovaný prodejce a servis osobních a užitkových vozidel zn. ŠKODA, RENAULT a DACIA. Otevírací doba: Po - Pá 07.00 – 18.00, So 08.00 – 12.00 "

U nás si můžete již dnes objednat novinky od Dacie vystavené na pařížském autosalonu.

Značce Dacia se nejen u nás, ale i v ostatních zemích vede výborně (v ČR meziroční nárůst prodejů stoupl o 23%) a proto se nemusí zaobírat výraznější modelovou obměnou. Pro probíhající pařížský autosalon si přesto Dacia připravila dvě významné novinky. Tou první je modernizace modelové řady Logan a Sandero včetně odvozených verzí Stepway a MCV. Druhá novinka se skrývá pod kabátem současného Dustera, a to dvouspojková automatická převodovka pro motorizaci 1,5 dCi a akční model Blackshadow.

Co se týče vzhledu exteriéru modernizovaných Dacií Sandero a Logan, lze si všimnout nového designu masky vozu s mřížkou „alá“ Duster se změněným předním nárazníkem. Neméně patrnou změnou je nový design předních světlometů, které jsou opticky rozděleny do čtyř částí a nově disponují LED denním svícením. V zadní části vozu došlo k modernizaci světlometů jen změnou grafiky ve stylu čtyř malých čtverců. Přestože se nejedná o rozsáhlou modernizaci, drobné změny přispěly k větší vyspělosti vozu a konkurenceschopnosti.

Interiér modernizovaného Sandera a Logana taktéž přináší řadu změn. Je to zcela nový volant, na který se konečně přesunul klakson a elektrické ovládaní oken je na klasickém místě ve dveřích. Nový je i design výdechů klimatizace a ve vyšší výbavě i lepší povrchová kvalita plastů „soft feel”. Kabina je oživena řadou chromových doplňků. U verze Stepway jsou navíc pochromované vnitřní kliky či dekor na volantu. U vyšších výbav se také nově setkáme se zadní parkovací kamerou a asistentem rozjezdu do kopce. Ve všech výbavách se dočkáme nového čalounění, Stepway pak dostane speciální čalounění potrhující dobrodružný styl života. Pro zadní pasažéry nově přibude držák na nápoje a 12V zásuvka.

Jedna ze zásadních změn se ale odehrává pod kapotou Sander a Loganů. Dacia bude nově nabízet namísto motoru 1,2 16V/54 kW nový atmosférický benzínový tříválec 1,0 SCe /55 kW. Nová motorizace slibuje až deseti procentní úsporu paliva. V nabídce motorizací tedy můžeme vybírat z dvou benzínových jednotek 0,9 TCe a 1,0 SCe. Příznivci nafty mají k dispozici osvědčený motor 1,5 dCi ve dvou stejných výkonových variantách jako u benzínu (60 a 55 kW). Všechny motorizace disponují systémem Start Stop u silnějšího dieselu a benzínového TCe je navíc možnost výběru mezi manuálem či robotizovanou převodovkou Easy-R.

Výše uvedené typy a provedení si můžete již dnes objednat v našem Autocentru NEVECOM Kladno.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
stepway_facelift
Kliknutím zvětšit
interier

21. 10. 2016, 16:28
PN


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Filip
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.25%

Spíše ano
graf

17.61%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.87%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3066
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát