Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 25. května 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska
logo

NOVÉ AUTOCENTRUM NEVECOM KLADNO

Americká 2736 (vedle hypermarketu TESCO), Kladno, www.nevecom.cz
Tel.: 312 685 140, 312 661 144
E-mail: sekretariat@nevecom.cz Autorizovaný prodejce a servis osobních a užitkových vozidel zn. ŠKODA, RENAULT a DACIA. Otevírací doba: Po - Pá 07.00 – 18.00, So 08.00 – 12.00 "

Autocentrum NEVECOM – úspěchy nejen v prodeji aut…

Autocentrum NEVECOM Kladno jehož historie sahá až do roku 1991 je ve své hlavní činnosti prodej a servis vozidel značky Škoda, Renault a Dacia nejen renomovaným značkovým dealerem, ale i poskytovatelem alternativního autoservisu pod značku mezinárodní servisní sítě Q-service. V ročních vyhodnoceních prodejních úspěchů dosažených v rámci svých zastoupení se pravidelně umísťujeme na čelních místech. Tak tomu bylo i v uplynulém roce 2016, kdy naše aktivity v zastoupení značky Renault byly oceněny titulem „nejlepší prodejce vozů Renault v rámci ČR“.

I nadále si naše společnost podržela systém věrnostních bonusů, do něhož se mohou přihlásit zákazníci kteří si u nás koupí nový či ojetý automobil a chtějí využívat s tím spojené slevy (podrobnosti na www.nevecom.cz).

Naší zvláštností je i prodej ojetých vozidel „salónní“ formou v suterénu sídla Autocentra v Americké ulici.

Autocentrum NEVECOM Kladno se snaží svým zákazníkům poskytnout i další služby nad rámec výše uvedené hlavní činnosti.

V sídle Autocentra v Americké ulici již několik let pořádáme celou řadu akcí zaměřených nejen na představování nových modelů vozidel, ale i na kulturně společenské vyžití návštěvníků. Jednou z nejúspěšnějších akcí je adventní odpoledne s dětskými vystoupeními, tržištěm a dílničkami, adventním koncertem spojeným s losováním tomboly a dražbou, jejíž výtěžek je opakovaně věnován na nákladnou léčbu malého Hynka.

Našim zákazníkům a nejen jim se snažíme nabídnout i další služby v rámci jejich volnočasových aktivit. Jedná se o nabídku odpočinkových pobytů v našem rekreačním zařízení Bouda Malá Úpa (www.boudamalaupa.cz) v Krkonoších. Zmíněné zařízení poskytuje celou řadu možností, jak naložit s časem tam stráveným. Bouda sestává z 20-ti vkusně zařízených apartmánů, restaurace a špičkového WELLNESS & SPA. O kvalitní nabídku vlastního pečiva a dalších potravin včetně masa se stará naše Maloúpská pekárna a chov skotského náhorního skotu Highland Cattle.

Možnost venkovních aktivit zahrnuje dětská hřiště, víceúčelové hřiště (tenis, kopaná atd.), minigolf a množství turistických tras včetně výchozí trasy na Sněžku. V zimě pak máte možnost kvalitní lyžovačky na sjezdovce přímo naproti Boudě. Pokud nemáte vlastní vybavení, tj. lyže, kola, koloběžky atd., rádi Vám je zapůjčíme.

Vážení současní i případní budoucí zákazníci zveme Vám do našich zařízení nejen ke koupi a servisu vašich čtyřkolých miláčků, ale i případnému využití naší nabídky kulturně společenských akcí a volnočasových aktivit.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
panorama1
Kliknutím zvětšit
bouda1
Kliknutím zvětšit
wellness1
Kliknutím zvětšit
spa1
Kliknutím zvětšit
hynek1

02. 03. 2017, 15:34
PN


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Filip
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.25%

Spíše ano
graf

17.61%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.87%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3066
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát