Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 26. května 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska
logo

NOVÉ AUTOCENTRUM NEVECOM KLADNO

Americká 2736 (vedle hypermarketu TESCO), Kladno, www.nevecom.cz
Tel.: 312 685 140, 312 661 144
E-mail: sekretariat@nevecom.cz Autorizovaný prodejce a servis osobních a užitkových vozidel zn. ŠKODA, RENAULT a DACIA. Otevírací doba: Po - Pá 07.00 – 18.00, So 08.00 – 12.00 "

Pozvání k návštěvě nově otevřeného CAFÉ NEVECOM

Existuje jen málo autosalonů, které Vám kromě nabídky automobilů a služeb s tím spojených může nabídnout ještě něco navíc... Jsme rádi, že takovou nabídku pro Vás máme, a tou je pozvání do naší nové kavárny s cukrárnou CAFÉ Nevecom.

Jedná se o volně přístupný, relaxační nekuřácký prostor nalézající se v patře nad autosalonem nových vozů Škoda. Interiérově zdařilý prostor kavárny s cukrárnou je celý prosklený a návštěvník má perfektní přehled o tom, co se děje jak v budově, tak i v části Kladna, kterou má na dohled.

Pokud využijete našeho pozvání, je pro Vás připravena kavárenská část vybavená pohodlnými křesly a klasická cukrárna s kulatými stolky a jednoduchými židlemi, celkem se 48 místy. Za předělem, který tvoří akvárium je pro vaše ratolesti připraven hezký dětský koutek.

Pokud to počasí dovolí, můžete se osvěžit na naší letní terase přístupné z kavárny, vybavené stylovými stolky a venkovním dětským koutkem.

Z naší nabídky; několik druhů espreso, capuccino, café latte, vídeňská káva či káva ledová. Samozřejmostí je nabídka cukrárenských výrobků; dortů, pečiva a zmrzliny. Nápojový lístek obsahuje také čaje dle výběru, čokoládu, mléčné koktaily, nealkoholické a alkoholické nápoje, to vše za přijatelné ceny.

Speciální nabídkou je podávání snídaní již od 7 hodin, za cenu 59 korun si k teplému či studenému nápoji dle výběru můžete objednat buď sladké pečivo, koláč či croissant, nebo teplý či studený sandwich.

K využití je připraveno nejen parkoviště pro osobní automobily, ale i „parkoviště“ pro kočárky s monitorovacím kamerovým systémem.

Po dohodě s vedením společnosti lze využít i přilehlý konferenční prostor pro min. 12 osob, vhodný pro konference, semináře či odborná jednání.

V celém objektu je možno se zdarma připojit k WIFI internetu.

K návštěvě Vás srdečně zve personál

CAFÉ Nevecom

Americká 2376 (vedle hypermarketu TESCO)

Kladno

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
café
Kliknutím zvětšit
café1
Kliknutím zvětšit
café2
Kliknutím zvětšit
terasa

18. 05. 2011, 11:05
PN


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Valdemar
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.25%

Spíše ano
graf

17.61%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.87%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3066
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát