Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 26. května 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska
logo

NOVÉ AUTOCENTRUM NEVECOM KLADNO

Americká 2736 (vedle hypermarketu TESCO), Kladno, www.nevecom.cz
Tel.: 312 685 140, 312 661 144
E-mail: sekretariat@nevecom.cz Autorizovaný prodejce a servis osobních a užitkových vozidel zn. ŠKODA, RENAULT a DACIA. Otevírací doba: Po - Pá 07.00 – 18.00, So 08.00 – 12.00 "

Servisní služby autocentra NEVECOM - svým zákazníkům nabízíme zejména následující služby:

Mechanické opravy

- Používáme nejmodernější vybavení a diagnostiku pro vozy koncernu VW, pro vozy Škoda , Renault a Dacia.

- Také nabízíme rychloservis pro všechny značky vozidel, a to hlavně výměny olejů, výfuků, brzd, čelních skel a další drobné opravy.

Lakovna

- Naše společnost disponuje provozy o celkové rozloze lakovacího a přípravného prostoru 1000 m2.

- Používáme lakovací materiál od firem Spieshecker a Standox.

- Stříkací a přípravná kabina zn. Termomeccanica je přizpůsobena pro práci s vodou ředitelnými barvami, což splňuje nejpřísnější soudobé požadavky na ochranu životního prostředí.

- V naléhavých případech lze vyhovět zkrácení termínu celého lakovacího procesu díky použití UV zářičů.

Autoklempírna

- Moderní autoklempířský provoz s rovnacími rámy Car-o-liner a Celete a nejmodernějším zařízením pro svařování dílů v ochranné atmosféře a dnes již i zařízení pro lepení kovových dílů karoserií, signalizují kam dnešní automobilky směřují svůj vývoj.

Geometrie náprav

- K diagnostikování geometrie náprav používáme nejmodernější zařízení laserového měření zn. John Bean disponující měrnými hodnotami pro všechny osobní vozidla na našem trhu.

Pneuservis / uskladnění kol

- Zouvací a obouvací zařízení zn. Beissbarth nám umožňuje přezouvání a vyvažování jak klasických plechových disků kol, tak i disků z hlinikových slitin o rozměrech od 13“ do 21“.

- V oblasti péče o kola vašeho vozidla je samozřejmostí nabídka uskladnění sad kol, které právě nepotřebujete (po skončení letního či zimního provozu).

Servis klimatizací

- Provádíme komplexní servis včetně plnění a desinfekce klimatizací pro všechny vozidla na zařízení zn. Berner.

Originální díly a příslušenství

- Originální díly zn. Škoda, Renault a Dacia používá společnost NEVECOM nejen z etických důvodů, ale také z důvodu jejich neustálé inovace, náročného testování, snadné dostupnosti, ceně odpovídající jejich kvalitě a odpovídající záruce.

- Dále nabízíme řadu originálních výměnných dílů, díly řady ECONOMY a díly zn. MOTRIO, ceny těchto dílů jsou zpravidla o 25 – 50% nižší než u originálních dílů, bližší informace získáte u našich servisních techniků.

- V neposlední řadě máte možnost využít naší nabídky neoriginálních dílů (např. dílů z druhovýroby atd.), v našem značkovém servisu, což i přes některá kvalitativní rizika sníží cenu za provedení opravy – rozhodnutí o využití této nabídky je pouze na Vás!

Další služby

Naše společnost dále nabízí celou řadu služeb jakými jsou například cenově výhodné sezónní servisní prohlídky, akce v rámci NEVECOM TIPu, provádění STK a měření emisí, mytí vozidel a čistění jejich interiéru, vyzvednutí a přistavení vašeho opravovaného vozidla a poskytnutí vozidla náhradního.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že součástí záruk poskytovaných na vaše vozidlo je nezbytné dodržovat a provádět servisní úkony pouze u autorizovaných servisů Škoda, Renault a Dacia !

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
diagnostika
Kliknutím zvětšit
autolakovna
Kliknutím zvětšit
autokarosárna
Kliknutím zvětšit
napravy
Kliknutím zvětšit
servi_klima
Kliknutím zvětšit
pneuservis

25. 07. 2011, 10:30
PN


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Valdemar
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.25%

Spíše ano
graf

17.61%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.87%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3066
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát