Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 25. května 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska
logo

NOVÉ AUTOCENTRUM NEVECOM KLADNO

Americká 2736 (vedle hypermarketu TESCO), Kladno, www.nevecom.cz
Tel.: 312 685 140, 312 661 144
E-mail: sekretariat@nevecom.cz Autorizovaný prodejce a servis osobních a užitkových vozidel zn. ŠKODA, RENAULT a DACIA. Otevírací doba: Po - Pá 07.00 – 18.00, So 08.00 – 12.00 "

Rozšiřování nabídky pro zdravotně postižené spoluobčany

Společnost NEVECOM vyjadřuje svůj vztah k motorovým vozidlům nejen nabízením běžných služeb, ale dále rozšiřuje i projekty pro zdravotně postižené spoluobčany a pro organizace zabývající se činnostmi ve prospěch ZTP.

Své úsilí zaměřujeme zejména na:

- doporučení vhodného vozu podle druhu a rozsahu postižení osoby, k jejichž přepravě má být vozidlo určeno,

- možnosti financování vybraného vozidla,

- informace o postupu při podávání žádosti o příspěvek na zakoupení osobního automobilu a jeho úpravu, či vrácení DPH při nákupu tělesně postiženou osobou,

- pomoc podnikatelský subjektům při tvorbě a realizaci projektů dopravy zdravotně postižených osob,

- doporučení nejvhodnější individuální či komplexní úpravy automobilu,

- případný výkup stávajícího vozidla,

- poskytnutí slev na servisní služby, originální náhradní díly a příslušenství s využitím Bonus systému či Servisní smlouvy,

- poskytnutí slev na nákup nového vozu dle nabídky značek Škoda, Renault a Dacia,

- další související činnosti podle konkrétního požadavku zákazníka.

Naším krédem je snaha doporučit Vám ten nejvhodnější produkt, tj. značku a typ vozu, jeho úpravu, přijatelnou cenu a způsob financování a následnou péči o vaše vozidlo. Vážíme si každého zákazníka, ať již soukromé zdravotně postižené osoby nebo podnikatelského subjektu působícího ve prospěch ZTP.

Aktuální nabídku pravidelně upřesňujeme na internetových stránkách www.nevecom.cz, rádi Vás na nich uvítáme jako pravidelné návštěvníky.

Pro případné odpovědi na vaše dotazy či žádosti o další informace můžete využít e-mail: pavel.nedved@nevecom.cz nebo telefonní číslo 773 685 145, případně 312 660 214.

Pokud se rozhodneme zakoupit automobil, je nutné si připomenout několik zásadních detailů, s jejichž řešením Vám rádi pomůžeme.

! Nejhorší je, nákup vozidla uspěchat !

1.) Měli by jste si ujasnit, k jakým konkrétním účelům budete auto používat, tj. zejména četnost jízd, vzdálenosti a další pro Vás důležité parametry. Vybrat si můžete vozidlo malé, středně velké či velké, s automatickou nebo manuální převodovku, benzinovým příp. dieselovým motorem, svojí roli hraje i počet míst k sezení a v neposlední řadě oblíbená značka atd. Důležité je zda vozidlo bude řídit osoba se zdravotním postižením nebo řidič bez zdravotního postižení a osoba ZTP bude spolujezdcem sedícím na sedadle či invalidním vozíku. Při využívání vozíku je třeba zvolit způsob jeho nakládání do vozidla, a to ruční (zvednutím), pomocí nájezdové rampy, plošiny či ližin, nebo pomocí jeřábku. Zdravotně postižený řidič by si měl ujasnit způsob nejvhodnějšího nastupování a vystupování, ovládání dveří, vhodný posez za volantem atd.

V naší nabídce je téměř čtyřicet modelů vozidel Škoda, Renault a Dacia vhodných pro potřeby zdravotně postižených osob.

2.) Závaznou objednávku na vozidlo by jste měli zadat teprve když budete mít jasno ve způsobu financování, odsouhlasený příspěvek na zakoupení motorového vozidla a jeho případnou úpravou. V případě podnikatelského subjektu tak učinit až po vyjasnění vše souvislostí realizace souvisejícího projektu.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
označeníZTP

04. 08. 2011, 12:25
PN


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Filip
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.25%

Spíše ano
graf

17.61%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.87%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3066
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát