Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pondělí 17. června 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska
logo

Dům dětí a mládeže „OSTROV“ Slaný

Třebízského 163, 274 01 Slaný
Tel: 312 522 503 Tel.: 737521978
E-mail: ostrov.slany@seznam.cz
E-mail: kaisrlikova@ostrov-svc.cz
Fax: 312 526 279; www.ostrov-svc.cz
Ředitelka: Mgr. Miroslava Kaisrlíková

Ostrov se stěhuje

OSTROV SE STĚHUJE

Kam? Do budovy bývalé IŠS Slaný, Šultysova 518. Pro pamětníky - dříve v této budově sídlilo SOU Strojírenské a ještě dříve to byla budova Okresní hospodářské záložny.

Kdy? Během letních prázdnin a měsíce září. Běžný provoz na nové adrese chceme zahájit v říjnu, konkrétně 3.10. 2011.

I během stěhování budeme vyřizovat běžnou agendu a podávat informace o činnosti. Aktuality ze stěhování můžete sledovat na www.ostrov-svc.cz

Na nové adrese najdete a hlavně se dozvíte vše o práci našich odborných oddělení. Kromě zabydleného výtvarného a rukodělného oddělení jinak zvaného atelieru Hliněnka tu najdete oddělení technické se svojí autodráhou, TAHUDR tj. oddělení taneční, hudební a dramatické se zrdcadlovým tanečním sálem a malým sálem pro dramatickou a hudební výchovu, oddělení přírodovědy a enviromentu se svojí chovatelskou stanicí, oddělení společenských věd se svými klubovnami a kuchyňkou pro naše kuchaře i oddělení předškolní výchovy a rodiče s dětmi. Na nové adrese najdete i klub EASY hned v přízemí budovy pro všechny, kteří si chtějí jen tak popovídat, mrknout na internet nebo si zahrát Playstation.

Volné kapacity nabízíme pro setkávání dalším spolkům a organizacím, i dospělým. Ostrov tu není jenom pro děti a mládež. Je tady pro všechny, kteří chtějí být aktivní, a to v jakémkoliv věku.