Kliknte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 12. července 2020 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska
logo

KOSSTA RACING s.r.o.

Adresa klubu: 273 75 Třebíz
Tel.: 312 579 537
Mobil: 603 284 426, 737 816 271
Provoz motokrosové dráhy (1650 m) - motokrosové závody, tréninky
Možné využití i pro cyklokros
Možnost pronájmu""

Ve Třebízi 240 jezdců !!!

Všechny vás zdravim, napsal jsem pro vás další rekapitulaci závodů seriálu VVL – Lorenc ligistic cup 2010.Měli jsem obavy jestli se závod vůbec pojede kvůli dešti od úterý až do čtvrtka, protože se ani trať nedala upravit a nebyla by sjízdná což by znamenalo odložit závod na jiný termín. V pátek díky slunci jsme mohli trať upravit a kolem 3 hodiny se dokonce i prášilo, tak jsme i kropili.

Ostatní závody co se jely kolem Třebíze do 50 km tak byli zrušeny kvůly nepříznivému počasí a dozvěděl jsem se, že spousta lidí chce k nám přijet. Na těchto závodech je známo, že jezdí více jezdců, ale že začnou najíždět už ve 12 hodin to mě překvapilo a bylo mi hned jasný, že jich bude víc než jsme čekali dokonce i jeden jezdec z Holandska. Večer bylo depo již do půlky zaplněný.

Druhý den pořád najížděla auta skoro do půl 9 a vypadalo to jak malý městečko.Ráno nikdo nevěděl kolik na tyto závody přijelo jezdců, protože na přejímce byla pořád fronta,která snad neměla konec, ale pak jsem se dozvěděl že přijelo 240 jezdců což je opravdový nářez. Od 8 hodin už začaly seznamovací tréninky a pak kvalifikace. Neprášilo se, počasí nám přálo takže super byla 20 minutová přestávka a trošku se muselo kropit, protože sluníčko pálilo na to jaká byla přepověď tak jsme byli rádi, že to nakonec vydrželo. První rozjíďky probíhaly všechny podle plánů a až ve druhých rozjížďkách byl ve třídě hobby ošklivý pád na dopadu spadl jezdec a kolem spadlo asi další 4 motorky bohužel ten kluk co spadl jako první tak si zlomil obě ruce, takže byl hned převezen do nemocnice. Naštěstí za chybu nemohl praporkář, ale jezdci,který nerespektujou vystražní signály.

Jediný co se nevydařilo byla poslední rozjížďka třídy hobby OPEN kterým po odstartováním asi po 4 minutách začlo strašně pršet až se trať celkem rozbahnila, ale dojeli v pořádku. Jinak si myslim, že závody se vydařily.Jak jsem se už zmiňoval byla veliká návštěvnost jezdců, ale hlavně i publika takže opravdu všem moc děkujeme a ke článku nějaký foto aby jste si to dokázali představit.
Fotografie:

Kliknutím zvětšit
fronta u přejímky
Kliknutím zvětšit
depo
Kliknutím zvětšit
Kliknutím zvětšit
Kliknutím zvětšit
Kliknutím zvětšit
Kliknutím zvětšit
Kliknutím zvětšit
Kliknutím zvětšit
Kliknutím zvětšit

11. 05. 2010, 14:09
Tomáš Cibrik


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Markéta
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

44.90%

Spíše ano
graf

17.49%

Spíše ne
graf

14.32%

V žádném případě
graf

23.28%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1864
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát