Dnes je sobota 20. dubna 2024 Přesný čas: 00:00:00

Provoz motokrosové dráhy (1650 m) - motokrosové závody, tréninky
Možné využití i pro cyklokros
Možnost pronájmu""

Buell cup 2011

Je tu další report o tom jak se 9.7.2011 jel seriál závodu Buell cup na Třebízské trati. Týden před závody nám pršelo což nám umožnilo za pomocí traktoru trať hodně načechrat a naštěstí další dny už bylo hezky a mohli jsme doladit další úpravy na trati, tak jak jsme si představovali. Vždy na každých závodech se snažíme, aby byla trať jak v perfektním stavu, tak i řádně nakropená. Myslím si že se nám to vždy dle možností daří, jako tyto závody kdy meteorologové hlásily vydatné deště a místo nich bylo vedro k padnutí a proto jsme museli kropit již v pátek od 4 hodiny a na pomoc přijeli i hasiči z Plchova.

V pátek byla trať již připravená a myslím, že jsme proto udělali maximum a opravdu jsme se tentokrát na tom vyřádili. Stihli jsme postavit i novou horní pasáž což jsou 3 nové skoky za sebou, některým jezdcům to dělalo problém, ale později si přišli na své jak to skočit, takže se bylo na co dívat. Určitě nesmím zapomenout na naše kuchařky, které musely připravit zhruba 30 chodů jídel na páteční večer a sobotní závody, ale jako vždy se stím vypořádaly na jedničku a patří jim veliká pochvala.

Abych Vám nastínil sobotní ráno na technické přejímce, byla tam fronta jak na banány v dobách minulých a doufali jsme, že tentokrát bude veliká účast jezdců. Dorazilo 192 motorek, sice jsme nepřesáhli 200, ale i takovýto počet je krásný. Musím se zmínit o něktarých jezdcích kteří k nám zavítali jako jsou Petr Bartoš, Miloslav Rožec, David Čadek, Tomáš Petrman a Petr Masařik, který byl tentokrát pouze hostem.

Třídy které startovali byly celkem vyrovnané a velká podívaná byla na třídu 125 2T, kde účastníci závodu dostávají prémii za holeshot, ale také i ve třídě OPEN kde mezi sebou závodili jezdci o kterých jsem se už zmínil. V ostatních třídách se bylo určitě na co dívat, protože každý ostrý závod má něco do sebe a zároveň je k shlédnutí plno soubojů.

Po celý sobotní den vydrželo krásné slunečné počasí tím pádem trať rychle oschla a museli jsme kropit o přestávky. Jsme velice rádi, že k nám zavítalo přes 300 diváků a nás těší že závody neorganizujeme zbytečně, a že i mezi vámi se najdou obyčejní smrtelníci, kteří se rádi zajedou podívat na motokrosové závody , trochu se nabít adrenalinem a zpříjemnit si sobotní den.

Tyto závody se vydařily už podle ohlasu z depa jezdců i publika, dokladem nám toho může být Juan alias Johny Bravo, který natáčel video s jezdci. Pro ty, kteří tentokrát nedorazili můžeme nabídnout malou ochutnávku z těchto závodů. Prostě to byl NÁŘEZ !! Určitě neváhejte a doražte na další závody VVL-Lorenc logistic cup, které se konají 13.8.2011. Můžete se tešit na třídy 50, 65, 85, 125, OPEN, Veterán+ČZ, Hobby 125, Hobby OPEN a 4kolky. Jako vždy bude trať řádně připravená a v kuchyni opět kvalitně navařeno :-).

21. 07. 2011, 21:37