Dnes je čtvrtek 28. března 2024 Přesný čas: 00:00:00

U Stadionu I, 1496, 274 01 Slaný
Tel. : +420 312 526 119, fax: +420 312 526 119
Fotbalový oddíl

SK Slaný – SK Pavlíkov 1 : 3 (1 : 2)

Úvod zápasu vyšel lépe hostujícímu mužstvu. V 5.minutě vytěžil Pavlíkov dva rohové kopy, poté TK, který skončil nad Sáblovou bránou. Naši hráči zahrozili ve 12.minutě, když Mrština netrefil hlavou prudký Cimrmanův centr. Poprvé se skóre měnilo ve 24.minutě, hosté jdou do vedení, když si na centr naskočil přesně hlavičkující hráč. Domácí srovnali po pěkné akci, když Volf doběhl dlouhý míč, předložil na hranici šestnáctky Průchovi a ten z „voleje“ zavěsil pod břevno. Remízový stav však netrval příliš dlouho, protože ve 38.minutě se hosté po rozehrání rohového kopu a po nepříliš podařené a tečované střele, ujímají vedení 2:1. Pouhou minutu nato se do vápna soupeře dostal Tauš, po zemi dal Hořejšímu, ten ale přestřelil. Také do druhého poločasu vstoupili lépe hráči Pavlíkova. V 50.minutě vyzkoušeli tvrdou ranou Sábla a štěstí jsme měli o čtyři minuty později, když hráč hostí v rozhodujícím okamžiku špatně trefil míč. V 57.minutěhlavičkuje Hořejší mimo, v 60.napřáhl Hrubik, ale s jeho střelou z dálky si pavlíkovský brankář poradil. V téže minutě střídá Cimrmana Kuhn. V 68.minutě dal míč od lajny Mrština před bránu, ale Hořejší byl o krok kratší. V této části zápasu jsme byli lepší a soupeře jsme dostali pod tlak, jenže v 76.minutě unikl útočník Pavlíkova z vlastní půle všem našim obráncům a prudkou ránou nedal Sáblovi šanci. Minutu nato střídá Volfa Želinský. Tři minuty před koncem základní hrací doby kopeme TK, ten poslal Hrdlička do zdi a v následující minutě vyrazil bombu Průchy brankář hostí. V 90.minutě kopeme nadvakrát trestňák, to poněkud zaskřípala souhra mezi rozhodčími. V nastaveném čase hosté ještě stačili zahodit jednu vyloženou šanci, a když nepřekonal z dalšího trestňáku hostujícího gólmana Tauš, skončil zápas naší prohrou 1:3.

Naše mužstvo dnes nepodalo dobrý výkon, ke zraněným hráčům přibyl stoper Kozelka. Další hráči byli mimo hru kvůli svému zaměstnání, také dorost hrál v neděli svůj mistrák v krajském přeboru a na kvalitě naší hře určitě nepřidaly ani sobotní starty za béčko. Otřepané sousloví „nejsou lidi“ pak tady může působit poněkud komicky, ale je namístě. Hosté nás svou hrou zaskočili a dokonale nám tak oplatili výprask, který jsme jim uštědřili v podzimním duelu. Teď jedeme do Braškova a za čtrnáct dní přivítáme poslední Lány. Doufáme, že naši fanoušci a diváci nebudou nuceni opouštět stadion ještě před závěrečným hvizdem, jako tomu bylo dnes.

Slánští nastoupili v sestavě : Sábl – Cimrman, Čablík, Hrubik, Hrdlička – Volf, Průcha, Tauš, Husárek – Mrština a Hořejší. Na lavici náhradníků usedli. Vokál, Želinský a Kuhn.

17. 05. 2009, 23:08