Dnes je sobota 20. dubna 2024 Přesný čas: 00:00:00

U Stadionu I, 1496, 274 01 Slaný
Tel. : +420 312 526 119, fax: +420 312 526 119
Fotbalový oddíl

SK Doksy – SK Slaný 2 : 1 ( 1 : 0 )

Od začátku zápasu domácí hráči byli v útočení aktivnější a dostali naše mužstvo pod tlak. S prvními dvěmi šancemi si Kudrna bez problémů poradil. Naši hráči zahrozili až ve 12.minutě, když Průcha míč narazil Volfovi, ale ten branku těsně přestřelil. V 15.minutě Kudrna skvěle zasáhl po ráně zblízka a míč vyrazil na břevno. Ve 23.minutě podržel kudrna svůj tým podruhé, když včasným vyběhnutím zmařil šanci Mošničkovi, který našeho gólmana pouze nastřelil. O tři minuty později Kudrna opět vyběhl na hranici vápna a vytlačil z výhodné střelecké pozice útočníka domácích. Další úspěšný zákrok po střele zblízka si Kudrna připsal v minutě 30. Koubův protějšek si na míč sáhl v minutě 32., to vyrazil Hrdličkovu střelu z TK na roh. Ve 40.minutě domácí brankář zasahovat nemusel, protože Mštinova bomba z dobrých 25 metrů šla těsně mimo. Ve 44.minutě ztratili naši hráči míč na polovině soupeře, následoval rychlý brejk a Kudrna byl bezmocný. Poločas prohráváme 1:0.

Do druhé půle již nenastoupil Kuhn, který si bolestivě natáhl tříslo. Vystřídal ho Peška. Nevýrazného Cimrmana nahradil Kuba. Druhý poločas se dlouhé minuty odehrával ve středu pole. K vážnějším šancím se ani jedno mužstvo nepropracovalo. Až v 67.minutě utekl našim obráncům Mošnička a zvýšil střelou po zemi na 2:0. V 70.minutě nejprve domácí hráč prudkou střelou bránu přestřelil a z následného protiútoku zacentroval z levé strany Hrubík a Hořejší nádherně hlavou poslal míč do sítě. Jenže pomezní mává ofsajd – škoda! Čtvrt hodiny před koncem zápasu opět úspěšně zasahuje Kudrna proti dorážce zblízka. V 80.minutě po pěkné kombinaci středem hřiště napřáhl Volf a zblízka doslova knokautoval domácího hráče, který byl otřesen a musel být ošetřován. V 85.minutě zasahoval domácí brankář proti husárkově bombě a dvě minuty nato se až k vápnu domácích prodral stoper Kuba, míč se dostal k Hrubíkovi a ten snížil na 2:1. Domácí hráči kontrolovali výsledek téměř celý zápas, ale snížení stavu vneslo do jejich řad nervozitu, výsledkem byla nejen hromadná strkanice v závěru zápasu, ale také faul před vápnem a náš TK z velmi nebezpečné vzdálenosti od domácí branky. To běžela již 89.minuta zápasu. Naši poslední šanci však Mrština, coby exekutor trestného kopu z 18 metrů, nevyužil a nastřeli pouze dlouhou zeď domácích hráčů.

Poslední zápas jsme opět prohráli, náš soupeř hrál rychlý fotbal a projevil v zápase větší touhu po vítězství. Tímto zápasem u slánského áčka ukončili svoje působení trenér Jiří Hořejší a jeho asistent Martin Stahl.

K poslednímu zápasu sezóny vyběhli slánští fotbalisté v sestavě : Kudrna – Kuhn , Kozelka, Hrubík, Hrdlička – Volf, Mrština, Cimrman, Husárek – Hořejší a Průcha. Na lavičce zůstali: Peška, Kuba a Sábl.

21. 06. 2009, 12:48