Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 28. května 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska
logo

Sportovní klub Slaný o.s.

U Stadionu I, 1496, 274 01 Slaný
Tel. : +420 312 526 119, fax: +420 312 526 119
E-mail: skslany@seznam.cz, web: www.skslany.cz
Fotbalový oddíl

Hodnocení slánské fotbalové sezóny - muži A

Soutěžní ročník končí pro slánské „A“ mužstvo šestým místem v tabulce I.B třídy. SK Slaný dosáhlo 35 bodů v tabulce ( na jaře 15). Celkové skóre je aktivní: 45 : 38 ( na jaře pasivní 22:23). Zápasová bilance je 10 – 5 – 11 ( na jaře 4 – 3 – 6). Jarním králem střelců se stal se šesti brankami Jakub Hořejší, následují Mrština se 4 trefami , Volf, Tauš, Hrubík a Průcha se 2 vstřelenými góly. Po jedné brance přidali Zima, Landvojtovič a Husárek. Poslední naší docílenou branku musíme připsat na konto hráčů Lidic. K jarním mistrákům nastoupila třiadvacítka hráčů. Ve všech jarních zápasech nastoupili: Hrdlička, Husárek a Mrština. Jediný zápas vynechali Volf a Tauš.

V hodnocení po podzimní části soutěže jsme uvedli, že dosažené páté místo nás neuspokojuje, nakonec jsme obsadili místo šesté a jarní část je pro nás ještě větším zklamáním, než byla ta podzimní. Do jarního soutěžení o body jsme vstoupili třemi prohrami, byť ten třetí zápas ve Vraném slánští hráči podali velmi solidní výkon.Toto je důsledkem zcela nepovedené zimní přípravy. Několik hráčů se sice účastnilo zimního soustředění na horách, ale řada jich na týden vyjet nemohla, ať už to bylo z pracovních, rodinných, či ekonomických důvodů. Slušně obsazený turnaj v Novém Strašecí také pro SK Slaný nepřinesl žádný efekt. Pomineme-li zápasy hrané v krajně nepříznivém počasí (-15 stupňů), pak docházka byla u našeho týmu katastrofální. Ani k jednomu zápasu nenastoupilo mužstvo, které by mělo hrát v soutěži. Nastupoval tým poskládaný z hráčů béčka a áčka. V poli musel hrát téměř vždy druhý brankář, do hry se dostal také sám trenér, jindy jeho asistent. Slánští hráči v zimě totiž upřednostňují futsal, sálovku, malou kopanou, či jak se tento sport správně nazývá. Hráči „velkého“ fotbalu při něm získávají dle mínění realizačního týmu špatné návyky a přenášejí je na hřiště. Dalším nepříjemným efektem, který si hráči přinášejí, je jejich zranění, viz Lukáš Kuhn, která tak přišel o více, než polovinu jarní sezóny. V zimní přípravě se zranil také stabilní člen kádru Ondřej Švásta a jeho absenci na jaře také můžeme připočítat k těm faktorům, které ovlivnily nepovedené jaro. V průběhu soutěže jsme také několikrát zaznamenali porušení životosprávy u celé řady hráčů. Ukázalo se, že ani pořadí domácích zápasů sobota „béčko“ a neděle „áčko“ , není nejšťastnější. Zklamáním pro diváky může být také špatná zápasová bilance doma, nedobytnou tvrzí naše hřiště rozhodně nebylo. V jarní části soutěže zde byly úspěšné celky Loděnice a Pavlíkova a nakonec také remízové zápasy s Městečkem a Mutějovicemi naše diváky asi nauspokojily, kdy v obou zápasech jsme ztratili dvoubrankové vedení.

S posledním mistrovským zápasem ukončili u mužstva „A“ působení trenér Jiří Hořejší a jeho asistent Martin Stahl. Novým trenérem se stává pan Jiří Šarlinger. Snahou výboru SK Slaný, potažmo realizačního týmu je udržet současný kádr, i když je pravděpodobné, že někteří hráči mužstvo v létě opustí. Zároveň chceme tým doplnit o dva, tři zkušené hráče.

21. 06. 2009, 14:06
Vedení muži A


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Maxmilián
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.25%

Spíše ano
graf

17.61%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.87%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3066
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát