Dnes je úterý 23. dubna 2024 Přesný čas: 00:00:00

U Stadionu I, 1496, 274 01 Slaný
Tel. : +420 312 526 119, fax: +420 312 526 119
Fotbalový oddíl

SK Slaný – Kablo Kladno 3:1 (2:0)

První šanci zápasu měl Švásta, jeho střela však bránu soupeře minula. Poté pálil Hadrika, ale ani on branku netrefil. Po patnácti minutách hry se před bránu domácího Kudrny dostali také kladenští hráči, ale vytěžili pouze rohový kop. Ve 22.minutě po zaváhání slánské obrany měl slibnou šanci Rolný, ale Kudrna ho vychytal. Ve 26.minutě poslal kolmou přihrávku Hadrikovi Volf, ale balón byl nakonec přeci jenom trochu dlouhý a skončil v zámezí. Minutu nato pálil Švásta opět vedle. Po půlhodině hry se pískala penalta proti domácím, když v souboji Hrdlička přistrčil protihráče. Kudrna však pokutový kop chytil a skóre se neměnilo. Ve 34.minutě mělo výhodu pokutového kopu Slaný, jeho exekutor Tauš se nemýlil a střelou k tyči poslal slánské do vedení. Ve 38.minutě to bylo 2:0. Taušův pěkný centr zleva poslal Hadrika nekompromisní střelou z „voleje“ do sítě bezmocného gólmana Kablovky.

V druhém poločase odpočívali Majtaník, Čablík, Tauš a Švásta. Jejich náhradníci se uvedli skvěle a hned v 53.minutě zacentroval Průcha a Landvojtovič vsítil zblízka potřetí. V 63.minutě se proti Slanému kopala opět penalta, tentokrát po faulu Hafenrichtera na pronikajícího hráče. Kopat ji šel opět Blanda a tentokrát proměnil, byť se štěstím, protože Kudrna směr opět vystihl, ale vyrazit míč mimo branku nestačil. V závěrečných minutách zápasu se hrálo většinou na půlce hostujícího celku, slánští předvedli pěkné kombinační akce a zvláště ta z 81.minuty volala po gólu, jenže Hadrika míč poslal těsně mimo. Gól nepřinesla ani řada rohových kopů, kdy se do zakončení dostali Hafenrichter a poté Kozelka.

Trenér vyzkoušel v zápase patnáct hráčů, do zahájení soutěže zbývá 14 dní. Ve čtvrtek nás čeká další příprava ( Knovíz) a poslední víkend před mistráky přijedou Dolní Chabry.

Přípravný zápas sehrálo áčko Slaného v sestavě: Kudrna – Čablík, Hafenrichter, Kozelka, Hrdlička – Švásta, Majtaník, Tauš, Volf – Říčka, Hadrika. Do druhého poločasu nastoupili: Kuhn, Průcha, Snovický a Landvojtovič Jan.

09. 08. 2009, 01:23