Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 24. dubna 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska
logo

Sportovní klub Slaný o.s.

U Stadionu I, 1496, 274 01 Slaný
Tel. : +420 312 526 119, fax: +420 312 526 119
E-mail: skslany@seznam.cz, web: www.skslany.cz
Fotbalový oddíl

SK Slaný – Slovan Velvary 1 : 1 ( 1 : 1 )

Ze základní sestavy vypadl Švásta, který má zraněný lýtkový sval. Utkání začalo v poměrně svižném tempu , jako první zahrozili hosté, bylo to v 7.minutě, po rozehrání standartky. V 9.minutě vnikl do šestnáctky Volf, ale k zakončení se nedostal. V 11.minutě střílel z dálky Tauš, ale nepřesně. Ve 14.minutě hlavičkuje Kozelka po Říčkově rohu nad bránu. V 28.minutě zdálky vystřelil Volf, brankář Majtaník vyrazil na roh následně kryl bombu Hafenrichtera. Ve 33.minutě zápasu se Velvary dostaly po několika minutách hry v defenzivě na půlku domácích a při průniku do vápna upadl jeden z hráčů. Rozhodčí píská penaltu a Mucha z ní posílá hosty do vedení. V 37.minutě hlavičkuje Hadrika po rohovém kopu do břevna velvarské branky. V39.minutě střílí na bránu Říčka, míč zasáhl ruku jednoho z bránících hráčů, rozhodčí opět neváhá a píská penaltu také na druhé straně. Tauš ji proměnil, byť si Majtaník na míč sáhl. V poslední minutě první půle střílel z úhlu Hadrika a dorážku dal Říčka vedle.

Do druhého poločasu nastoupil do středu pole místo Volfa Průcha a hned v 50.minutě vyzkoušel pozornost Majtaníka v bráně Velvar. V 53.minutě pálil opět kapitán Tauš, Majtaník měl potíže s jeho střelou, ale ani dobíhající Říčka si na něj nepřišel. V 57.minutě kopaly Valvary tk ze slibné pozice, ale Kudrna zasáhl. Pak se začal fotbal vytrácet, přestože zbývá ještě celá třetina zápasu. V 59.minutě jde na hřiště Kuba, Říčka jde ven, na jeho místo se vysunul Hafenrichter a na předstopera šel střídající hráč. V 75.minutě střídá Landvojtoviče Čablík. To už se Velvary do hry moc nehrnuly a jeho hráči začali sbírat cenné minuty, odnesl to žlutou kartou jejich brankář Majtaník. Poté diváci viděli až komickou scénku, kdy se válející zadák Velvar „vkutálel“ zpoza lajny do hřiště, ve snaze přerušit narůstající tlak domácí. Došlo však také ke zranění ramene u hostujícího Schonfeldera, bylo to po jednom tvrdém souboji a jmenovaný opustil hřiště na nosítkách. Ke střele na bránu se dostal ještě Průcha, to běžela 88.minuta zápasu. Rozhodčí nastavil 5minut, stav se ale již nezměnil.

Další bodová ztráta na vlastním hřišti je mrzutá, nedokážeme si poradit se zdržovací taktikou soupeře, takovou zde předvedli již Lidice a rovněž si bodík odvezly. Je to škoda, v druhém poločasu jsme opravdu mnoho hry neviděli, přesto diváci po závěrečném hvizdu tleskali. Pohříchu to byli příznivci hostujícího celku, kteří se svými hráči slavili zisk bodu. No když se jim „tohle“ líbí, pak nic proti. Konečně vždyť účel světí prostředky, že?! Na druhou stranu nás štve neschopnost našich borců takového soupeře prostě dorazit a dát gól.

Domácí nastoupili v sestavě: Kudrna – Kozelka, Hafenrichter, Majtaník, Hrdlička – Landvojtovič, Volf, Tauš, Husárek – Říčka a Hadrika. Na lavičce zůstali: Šaroch, Kuba, Čablík a Průcha.

27. 09. 2009, 14:26


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Marek
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.32%

Spíše ano
graf

17.56%

Spíše ne
graf

15.18%

V žádném případě
graf

23.94%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3024
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát