Dnes je středa 24. dubna 2024 Přesný čas: 00:00:00

U Stadionu I, 1496, 274 01 Slaný
Tel. : +420 312 526 119, fax: +420 312 526 119
Fotbalový oddíl

Eletis Lužec – SK Slaný 1 : 4 ( 1 : 3 )

Zápas v Lužci začal zostra, v 1.minutě střílí domácí hráč vysoko nad a ve 3.minutě se slánští radují z vedení 1:0. Volf vysunul přesnou přihrávkou do vápna domácího celku Husárka, tan si míč zpracoval a umístil ho přesnou střelou k tyči do sítě. V 5.minutě Husárek odcentroval od pomezní lajny, našel Hadriku, ten ale hlavičkoval vedle. V 10.minutě zápasu získal na půlce míč Tauš, vyslal do brejku Hadriku a ten prudkou ranou po zemi na vzdálenější tyč překonal domácího gólmana podruhé. Ve 14.minutě Tauš centruje z trestňáku na zadní tyč a Landvojtovičovi ve skluzu chyběly jen centimetry. V 16.minutě měli po chybě našeho beka v rozehrávce velkou šanci domácí, ale zakončovali nepřesně. V 27.minutě vedeme 3:0, skóroval v pohodě hrající Husárek,když překonal vybíhajícího brankáře, přihrával mu opět kapitán mužstva – Tauš. Ve 30.minutě měli domácí štěstí, to hlavičkoval Hadrika, překonal brankáře, ale toho na čáře zastoupil obránce a míč odvrátil. V 39.minutě se radovali fanoušci Lužce, to když z trestňáku zahrávaného po faulu Hrdličky, poslal domácí hráč střelou přes zeď míč do šibenice Kudrnovy branky. Ve 43.minutě musel zasahovat opět Kudrna, skóre se však již do poločasu nezměnilo.

Druhý poločas začal velkou šancí Volfa, kterého přesným pasem našel Husárek. Poté vyrobili domácí hráči v obraně hrubku, nepodařený odkop skončil u Landvojtoviče, ten si obhodil brankáře a zvýšit na 4:1 pro něj nebyl problém. V 70.minutě střídá Říčka právě střelce naší čtvrté branky – Landbvojtoviče a chvilku poté jde na hřiště také nová slánská posila – Capl, ten nahradil v útoku Švástu. V 75.minutě měl práci opět Kudrna, znovu ho domácí ohrožovali z trestného kopu. V 80.minutě střídá Čablík dnes skvěle hrajícího Husárka. Před koncem zápasu ještě pálil na domácí branku Volf, bohužel nepřesně a další úspěšný zákrok si připsal brankář Kudrna, když musel likvidovat nebezpečnou střelu a také následnou dorážku.

Do Lužce jsme jeli s tím, že musíme bodovat. Sobotní výsledky ukázaly, že bychom při případné prohře ztratili kontakt s čelem tabulky. Naštěstí se dnešní zápas vyvíjel pro nás příznivě, nemuseli jsme dotahovat stav utkání, tak jako tomu bylo v našich posledních dvou domácích zápasech. Zápas v Lužci rozhodla první půlhodina zápasu a pak již naši hráči mohli hru kontrolovat a svého soupeře tentokrát přehráli a zvítězili zaslouženě.

Slánští nastoupili v sestavě : Kudrna – Kozelka, Hafenrichter, Majtaník, Hrdlička – Landvojtovič, Volf, Tauš, Husárek – Hadrika, Švásta. Připraveni . Vokal, Říčka, Čablík a Capl.

04. 10. 2009, 22:29