Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 24. dubna 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska
logo

Sportovní klub Slaný o.s.

U Stadionu I, 1496, 274 01 Slaný
Tel. : +420 312 526 119, fax: +420 312 526 119
E-mail: skslany@seznam.cz, web: www.skslany.cz
Fotbalový oddíl

Hodnocení podzimu 2009 v I.B třídě – muži „A“ – SK Slaný

Ve třinácti mistrovských zápasech nastoupili za slánské „áčko“ na podzim celkem 24 hráči (jako v loňské sezóně). Z toho ve všech zápasech nastoupili: Hafenrichter, Husárek, Volf, Tauš a Hadrika. V jediném zápase chyběli Majtaník a Hrdlička. V brance se během podzimu objevili tři brankáři: Kudrna, Sábl a Scheiner. Jedničkou mužstva byl Kudrna, druzí dva jmenovaní odchytali po jednom zápasu.

V tabulce jsme po podzimu skončili až na 3. místě se ziskem 24 bodů a s bilancí 7 – 3 – 3 . Skóre máme 37 : 17. Nejúspěšnějšími střelci podzimu se stala dvojice záložníků Husárek a Volf, kteří dali po 6 brankách. Pět branek vstřelil Tauš a trojice hráčů: Jan Landvojtovič, Hadrika a Švásta mají na svém kontě 4 trefy. Tři branky dal bek Hrdlička, dva góly zaznamenal Říčka. Hráči Čablík, Capl a Hafenrichter se trefili jednou. V podzimní části soutěže jsme měli jediného vyloučeného hráče, hříšníkem byl brankář Sábl, jež byl vyloučen z lavičky náhradníků při mistráku ve Vysoké. Červenou kartu vyfasoval za komentář k výkonu rozhodcovské trojice. V průběhu sezóny došlo k pohybu hráčů mezi mužstvy „A“ a „B“ a to v obou směrech. Do záložního týmu putoval Kuhn, Hrubik, Snovický, naopak do prvního mužstva se propracoval Kuba a Vít Landvojtovič. Další hráči střídavě hráli za obě mužstva SK Slaný. Za nepodařené můžeme označit hostování hráče Stárka, který se po prvním mistrovském utkání zranil (vykloubené rameno) a poté již nenastoupil k žádnému zápasu. Během podzimní části naši hráči sehráli výtečné zápasy, kdy přehráli svého soupeře, na druhou stranu někdy svým výkonem zklamali nejen vedení mužstva. Vstup do soutěže se nám oproti loňské sezóně vyšel, pak přišel nepovedený zápas ve Vysoké a také dva remízové domácí zápasy (Lidice a Velvary). Zde nás ztráta bodů mrzela hodně. V závěru soutěže zamrzela porážka v Klecanech, neboť rozhodující gól padl těsně před koncem zápasu. Vrcholem však byl totální propadák na půdě posledních Veltrus ve 13.kole soutěže, kde jsme opravdu podali velice mizerný výkon a domácí se mohli z bodového zisku radovat po dlouhých osmi kolech, kdy nebodovali.

Naše skupina je vyrovnaná, žádné mužstvo neodskočilo do výraznějšího bodového úniku. SK Slaný ztrácí na první Klecany čtyři body. Jestli je tato bodová ztráta malá nebo velká, to ukáže až jarní část soutěže. Ve Slaném se mluví již druhým rokem o postupu do I.A třídy, loňskou sezónu jsme hodnotili jako nepodařenou. V létě byl angažován nový trenér, přišli noví hráči – Hadrika a Majtaník, objevil se „staronový“ Hafenrichter. Na druhou stranu oslabením možná byl odchod Hořejšího a Mrštiny na hostování do N. Strašecí. V zimě se výbor SK Slaný bude snažit získat další dva až tři hráče k posílení mančaftu. Stávajícím hráčům začne zimní příprava v pondělí 18.ledna s cyklem tréninků pondělí – úterý – čtvrtek. Lednovým víkendem 23.-24. nám začíná zimní turnaj Aritmy Praha, kam pojedeme celkem k sedmi zápasům. Doufejme, že hráči k zimní přípravě přistoupí zodpovědně a nebude docházet k časovým kolizím s jejich oblíbenou zimní zábavou – hraním futsalu.

18. 11. 2009, 14:21


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Marek
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.32%

Spíše ano
graf

17.56%

Spíše ne
graf

15.18%

V žádném případě
graf

23.94%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3024
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát