Kliknte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 28. května 2022 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska
logo

Klub futsalu MCE Slaný

Bezručova 499, 274 01 Slaný
www.mcefutsal.cz, předseda Jan Snovický
E-mail: snovickyjan@seznam.cz, tel: 728 717 745

Týmům MCE Slaný se na Zimním poháru dařilo

II. ročník Zimního poháru města Slaný je již minulostí, putovní pohár po roce opustil Slaný, kde loni zůstal zásluhou Unionu a přestěhoval se do Mělníka. FC Mělník - JS Agency během turnaje ani jednou nezaváhal, v základní skupině porazil Tatran Zlonice 6:1, FK Union Slaný 4:1 a MCE Slaný 4:3. V semifinále brankou z poslední vteřiny zápasu Mělník postoupil přes MCE Slaný U18 v poměru 5:4 a ve finále porazil o jedinou branku divizní MCE Slaný.

Letošního ročníku se opět účastnilo 8 velmi kvalitních celků, třikrát byla zastoupena divize, jednou krajský přebor, okresní přebor a okresní soutěž II. třídy, kterou zastupoval ambiciózní nováček futsalových soutěží FC O.K. Kladno. Na slánské palubovce se ale ukázala i celá řada hráčů se zkušenostmi z druhé a první ligy, nebo reprezentace do 21 let. Už samotné rozlosování turnaje slibovalo velké boje ve skupinách, když do skupiny A los zařadil 1. DFK Slaný, Hrasl Slaný, MCE Slaný U18 a FC O.K. Kladno. Ve skupině B se o postup utkali FC Mělník - JS Agency, MCE Slaný, FK Union Slaný a Tatran Zlonice.

První skupinu ovládlo 1. DFK Slaný, když na úvod prohrálo s dalším divizním celkem Hraslem Slaný 2:5, poté však "vojáci" porazili MCE U18 3:2 a v rozhodujícím duelu i FC O.K. Kladno 4:0. Druhým postupujícím celkem se stal výběr překvapivě MCE U18, ten kromě těsné porážky 2:3 s 1. DFK zdolal Hrasl Slaný 4:1 a FC O.K. Kladno 5:2. Až třetí ve skupině skončl Hrasl, který ke třem bodům za výhru nad 1. DFK 5:2 přidal už jen jeden bod za remízu s kladenským celkem, což však na postup do vyřazovacích bojů nestačilo. FC O.K. Kladno s jedním bodem za remízu 3:3 s Hraslem Slaný a po porážkách 2:5 s MCE U18 a 0:4 s 1. DFK obsadilo čtvrtou příčku. Dojem však kladenský tým zanechal velmi slušný a ukázal, že se s ním do budoucna musí počítat.

Skupinu "B" ovládl zcela jasně FC Mělník a s plným bodovým ziskem za výhry 6:1 nad Tatranem Zlonice, 4:1 nad Unionem Slaný a 4:3 nad MCE Slaný postoupil z prvního místa. Druhou příčku vybojoval divizní tým MCE Slaný, když hned v úvodním utkání turnaje přehrál Union v poměru 1:5, ve druhém utkání si poradil se Zlonicemi 4:3 a stejným výsledkem MCE podlehlo Mělníku. Loňský obhájce celkového vítězství v turnaji, FK Union Slaný nakonec nezískal ve skupině ani bod, když po prohrách s MCE 1:5 a Mělníkem 1:4 podlehl i v posledním utkání alespoň o třetí místo Zlonicím 3:5. Ty se tedy nakonec umístily na třetí příčce, po prohrách 1:6 s Mělníkem, 3:4 s MCE a výhře 5:3 na Unionem.

Ve vyřazovacích bojích se střetli FC Mělník s MCE Slaný U18, a když už se zdálo být jasné, že se o postupujícím bude rozhodovat z pokutových kopů, udeřil Mělník jako blesk z čistého nebe a v poslední vteřině zápasu urval vítězství a postup na svou stranu. I druhé semifinále nabídlo vyrovnanou bitvu divizních týmů, 1. DFK Slaný a MCE Slaný. Z postupu do finále se nakonec radovalo MCE Slaný po výhře 4:3.

V boji o třetí příčku zvítězily zkušenosti 1. DFK nad mládím MCE U18 v poměru 6:4 a zbýval odehrát poslední duel, který měl po roce určit nového majitele putovního poháru. Stejně jako loni byl ve finále tým z Mělníka a stejně jako loni proti němu nastupoval pořadatelský tým. Tím však letos byl druhý z obou spolupořádajících týmů, MCE Slaný. Finálové klání nabídlo opravdovou bitvu o první místo, z něhož se nakonec radoval Mělník, když odolal závěrečnému náporu MCE a uhájil jednobrankové vedení v poměru 3:2. Známe tak vítěze za rok 2011, stal se jím velmi silný tým FC Mělník - JS Agency, druhé místo patří MCE Slaný a třetí příčka 1. DFK Slaný.

Více zde: http://www.mcefutsal.cz/

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Na obrázku Tomáš Eichler z MCE Slaný U18

06. 01. 2012, 14:08
JS


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  4 b. = dobrý  3 b. = ujde  2 b. = nic moc  1 b. = slabý

Článek ještě nebyl hodnocen

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Vilém
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

44.22%

Spíše ano
graf

17.49%

Spíše ne
graf

14.53%

V žádném případě
graf

23.76%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2395
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát