Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pondělí 17. června 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Až jednou budu slavná...

  Kdo by nechtěl být slavný? Asi je vás dost, co jste proti váženým celebritám, chápu. V tu chvíli co se stáváte slavnými vyskakuje riziko, že budete mít neustále za zadkem fotografy, kteří vás budou pronásledovat na každém kroku, aby vás zachytili v těch nejpikantnějších momentkách.

Víte co? Mně je to jedno. Ať si za mnou klidně paparazzi se slintajícím foťákem chodí, stejně až budu nastupovat do superluxusní limuzíny, tak uvidí jen růžové XXL bombarďáky s králíčkem, který papá mrkvičku. Myslím, že by je to brzy omrzelo. Nekouřím, nehulím, nefetuji a hrací automaty mě opravdu nelákají.

Jak se dostat k slavným hvězdám? No, modelkou určitě nebudu, to bych musela absolvovat aspoň deset plastik a pořádnou liposukci. Herečkou bych mohla být, ale s třesavkou, se kterou bojuji pokaždé při zkoušení u tabule nemám šanci. Mohla bych být pouličním šaškem, ale to by se ze mě celosvětová celebrita nestala.

Tak jak na to? Musím sbalit nějakého opravdu slavného elegána. Co třeba Jay-Z? Slavný boháč s miliony na kontě, co víc si přát? Dostala bych se mezi tu největší smetánku showbyznysu. Ale je tu takový jeden maličkatý problémek, minulý rok se oženil, ach jo, vzal si tu nejhezčí babu široko daleko, vzal si Beyoncé, s kterou mu to zřejmě klape. Škoda, tak mám po milionáři. A co teď? Mám hledat o dům dál? Ale koho? Kája Gott už je také zadaný... i když je to pořád štramák a jak sestra říká, má dokonalé oči. Sice nevím jaké oči má, ale když sestřička říká, že jsou dokonalé, tak jí budu věřit.

Jak bych se jinak mohla dostat mezi slavné? Dostat se do světa hvězd a utrácet nechutně velké statisíce za blbosti? Musím nejdříve dopadnou na dno, abych se mohla odrazit a doletět ke hvězdám? Možná... ale ještě si musím rozmyslet kterým směrem poletím, ale mně se to stejně jednou povede a i mimozemšťané na planetě Izik si o mně budou číst.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Pan mimozemšťan s časopisem, samozřejmě, že jsem na titulní straně.

Isabela Moravcová, Gymnázium Slaný, 3. ročník
26. 02. 2010, 14:19


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 11. Čtenáři celkem udělili: 51 bodů. Průměrný počet bodů: 4.64

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Milan
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.12%

Spíše ano
graf

17.72%

Spíše ne
graf

15.27%

V žádném případě
graf

23.89%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3098
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát