Klikněte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 19. června 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Co si jen vybrat?

Jsem ještě tak mladá a už mám rozhodovat o svém životě? Bohužel to tak asi bude. Prvním krokem je vybrat si správnou školu. Jenže jak mám vědět, která je pro mne ta správná? Uplatním se v nějakém zaměstnání až dodělám tu vybranou školu?

To je na mne moc otázek, které si zatím ještě nedovedu zodpovědět. To se asi dozvím až za pět let, tedy pokud nepůjdu studovat dál. Proč je tak těžké vybrat si čím bych chtěla být?

Být zvířetem by asi vyřešilo všechno, ale to asi nepůjde, že? Budu si muset vybrat a začít o svém životě řádně přemýšlet. No dobrá, alespoň se o to mohu pokusit, ale musím si být jistá, že né vždy se rozhodnu správně. 

Chtěla bych pracovat s koňmi, ale to bych si měla nechat jen pro zábavu. Tak stále se ptám, co mám dělat? No možná bych měla dále jen čekat na příležitosti, které se budou nabízet. Možná bych měla počkat, jestli úspěšně vystuduji Obchodní Akedemii ve Slaném, zda-li mne tam vůbec vezmou. 

  Pak se doufám dozvím co chci v životě dělat. Čím budu, co bude má každodenní náplň života. Tak doufejme, že mi život něco pěkného přichystá a já se nebudu muset ptát čím bych chtěla být.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit

Kateřina Cibulková, 2.ZŠ Slaný, 9. ročník
28. 02. 2010, 21:29


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Příspěvek ještě nebyl hodnocen

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Květa
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.14%

Spíše ano
graf

17.72%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.88%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3099
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát