Kliknte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 28. května 2022 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Budoucnost

Píše se rok 2114. Je tomu již 200 let co vypukla 1. světová válka. Svět se během těchto let výrazně změnil. Populace se dostala do bludné pasáže. Lidé se ocitli v jakémsi neznámém prostředí, kde zuří boj o přežití. Svět nyní ukazuje nehostinnou tvář, která byla ,,nedávno´´ tak krásnou, svěží a nedotknutou. Jen několik generací lidské rasy stačilo zničit to, co matka příroda tvořila miliardy let. Ano, člověk chtěl dokázat změnit svět podle svých potřeb.Povedlo se mu to? Ano, ale jen z jednoho směru. Existence má však několik cest a některé druh homo sapiens sapiens nenávratně zničil.Co bude dál? Možná boj a krveprolití nebo také nic.

Čas možná kráčí k rozpoutání globální bouře, která smete vše, co doposud bylo stvořeno. Gigantický konflikt může potvrdit legendární slova Alberta Einsteina ,,Nevím jakými prostředky bude vedená 3. světová válka, ale vím, že ta 4. bude oštěpy, klacky a pazourky." Co to značí? To že se náš druh může propadnout někam tam na dno jámy ze které, se bude ,,škrábat´´ opět nahoru a to ještě možná.

Je v té budoucnosti svěžest, život a teplo? Zdá se mi že ne. Nastane někdy ten čas, kdy budou všechny existenční cesty zdrávy? Stěží. Proč už ten budovaný blahobyt tu dávno není? Chyba člověka. Možná. I člověk rozumný může páchat věci nerozumné.

Tak ubíhal čas naší budoucnosti. Fantazie? Ne! Možný fakt.

To pomyšlení mě štve.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Kdo tu bude vládcem?

David Alltman, 3.ZŠ Slaný, 9. ročník
23. 01. 2010, 12:34


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 4. Čtenáři celkem udělili: 20 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Vilém
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

44.22%

Spíše ano
graf

17.49%

Spíše ne
graf

14.53%

V žádném případě
graf

23.76%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2395
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát