Kliknte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 29. května 2022 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Vzhled? Postava?-Není důležité

Už od mého dětství slýchávám různé, nepříjemné výrazy. Nebaví mne neustále někoho utěšovat v tom jednom. ,,Jsem moc tlustý, ošklivý, malý."

Pořád dokola slyším tyto stížnosti od ostatních a už nevím co jim na to mám odpovídat. Nejsem dokonalá a neumím všechno vysvětlit. Stále jim povídám, že každý je jiný a v tom je naše genialita, ale oni mne neposlouchají a dále básní o svých nedokonalostech. Neříkám, že občas neprohodím o tom, že jsem malá, ale rozhodně s tím neotravuji každého, kterého potkám, jako to někteří s oblibou dělávají.

Už mě opravdu štve  a unavuje se o tom bavit. Nejhorší je, že někteří lidé v tom druhého podporují. Co je horší, že občas někdo jde po městě a ostatní se mu smějí. Cožpak za to ten dotyčný může? Může opravdu za to jak ho pán Bůh  stvořil?

  Nesnáším to jejich šílené vyjadřování. ,,Jsi tlustý,malý, vypadáš hrozně" nebo dokonce ,,jsi zrzavý." Je to strašné. Může si už laskavě někdo z nich uvědomit, že oni za to nemohou? Vždyť je to roztomilé, že jsme každý jiný a máme něco do sebe.

Co mě, ale opravdu dokáže dorazit je to, když se někdo směje tomu co se z jakéhokoliv důvodu nemohl narodit "normálně". To mě vždy vytočí a bohužel se s tím budu muset smířit, protože lidé se nezmění a takhle to bude po celém světě chodit do konce života .

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Odsuzování je jednou z nejhorších věcí..
Kliknutím zvětšit

Kateřina Cibulková, 2.ZŠ Slaný, 9. ročník
21. 02. 2010, 21:24


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 4. Čtenáři celkem udělili: 18 bodů. Průměrný počet bodů: 4.5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Maxmilián
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

44.22%

Spíše ano
graf

17.49%

Spíše ne
graf

14.53%

V žádném případě
graf

23.76%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2395
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát