Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pondělí 20. března 2023 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Nedělej fóry a pojď už domů!

   Blížily se moje patnáctiny a nemusíte dlouho přemýšlet o tom, jak je asi puberťačka jako já chtěla oslavit. Jsem narozená v listopadu, tudíž nebylo nejjednodušší najít vhodné místo k naší akci. Doma bych nic podobného uskutečnit nemohla, a tak tedy zvítězil les!

     Pozvala jsem samozřejmě i své pochybné přátele. Moje tehdy nejlepší kamarádka Dana se začala pošťuchovat s Milošem (známým „ochlastou“). Rozhodli se, že vypijí litrovou vodku po lokách. Upozorňuji, že měla 45 %.! Přidal se k nim ještě Milan, ale po chvíli to vzdal.

     Po půl hodině jsem prosila Danu, abychom šly konečně k nám. Bála jsem se totiž, že by to našim mohlo být podezřelé, když se nevrátíme včas. Samozřejmě jsme se včas nevrátily!

     Řeknu vám, to byla oslava… Tu láhev opravdu vypili! S Milošem to nic moc neudělalo nebo to aspoň nedával na sobě znát, ale zato Dana ji měla jak z praku. Nikdy jsem nikoho takhle opilého neviděla ani svého otce, a že jsem viděla hodně!

     Odbila 15 hodina a my zůstaly spolu samy v lese. Všichni se báli problému a utekli. Dana se válela po zemi a zvracela a zvracela. Měla jsem o ni šílený strach. Nezbylo mi nic jiného než jít na jistotu. Zavolala jsem rodičům (i když z toho mohl být obrovský průšvih, není to nic proti zdravý mé kamarádky). Rodiče samozřejmě okamžitě přijeli.

     Naštěstí se zachovali důstojně, nedělali z toho tragédii. Řekli si, že holka to prostě jednou zkusit musí a příště už si dá pozor, jejím rodičům nikdy nic neřekli.

     Dana se s pomocí vykoupala, usnula, vystřízlivěla a mě spadl obrovský kámen ze srdce. Tohle už nikdy nedovolím!

Fotografie:

Kliknutím zvětšit

Helena Kalašová, OA Slaný, 2. ročník
30. 03. 2010, 09:32


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 3. Čtenáři celkem udělili: 15 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Světlana
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.30%

Spíše ano
graf

17.80%

Spíše ne
graf

15.27%

V žádném případě
graf

23.63%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2730
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát