Kliknte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 28. května 2022 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Trocha zklamání

Dlouho jsem přemýšlel, než jsem se rozhodl. Nad čím? Velmi prosté. Asi před měsícem jsem si přečetl, že tato školní soutěž skončí již 31.března, což je právě dnes. Nevěděl jsem jestli je správné sem psát o tom jak, mě tato skutečnost mírně naštvala. Řekl jsem si však proč ne.

Myslím si, že to není ani tak naštvání jako spíš zklamání. Netušil jsem, že soutěž bude takto zkrácena a sám jsem čekal na duben, protože jsem již předem věděl, že v tomto měsíci budu mít více času na psaní, jenže ono ouha, duben již nebude a tak se moje představy rozplynuli, to bylo tím důvodem, ale je to přece jen soutěž a já nikomu z vedení Slánských listů nic nevyčítám, ba naopak si myslím, že pro soutěž udělali vše co mohli.


Co mě však naopak potěšilo je to, že hned zítra začíná soutěž ,,Můj den´´. Samozřejmě jsem již zaregistrovaný a těším se na zítřek. Budu se snažit o lepší výsledek než jsem udělal v této soutěži, i když vím, jak jsem se již přesvědčil, že konkurence je veliká a není opravdu lehké se umístit na místě, který by si dotyčný přál. Nicméně se budu snažit hlavně o to, aby mě psaní bavilo, protože to je to nejdůležitější.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
zklamání

David Alltman, 3.ZŠ Slaný, 9. ročník
31. 03. 2010, 21:19


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 3. Čtenáři celkem udělili: 15 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Vilém
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

44.22%

Spíše ano
graf

17.49%

Spíše ne
graf

14.53%

V žádném případě
graf

23.76%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2395
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát