Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 1. června 2023 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Zánik nebo život?!

Co mě tak nejvíc štve?Tak asi nejvíc mě štve lhostejnost lidí vůči potřebným lidem ,vůči sami sobě a vůči budoucí generaci i té stávající a vůči naší matičce Zemi.

Uvedu příklad dnešní lhostejnosti mé generace.Je zima a na chodníku je náledí a tak to klouže.Před hloučkem asi tak 15ti letých dětí jde postarší pán a najednou uklouzne.Ani jeden z nichnemá tendenci mu pomoct jen se muzačnou smát a ještě ho zesměšňují že by měl zůstat doma když neumí chodit a přitom mají cigarety v ruce.

Někdo si asi myslí,že tohle se stát nemohlo,ale mohlo a taky se to stalo.Nebylo to sice ve Slaném,ale v Mladé Boleslavi,ale i přesto je to lhostejnost.A takových případů,kdy jsme lhostejní k lidem ve svém okolí je nesčetněkrát více.

A jedním z dalších dokonce teď i hodně prodiskutovaným  aktuálním problémem je lhostejnost k matičce Zemi.Čím dál tím víc se tvrdí,že musíme žít zdravě a ekologicky,ale to přece nemůže ovlivnit už tolik zničenou Zemi.A krom toho,když zdravý životní styl dodržuje málo kdo.Udělali jsme si tu takový ,,svinčík" ,že si to musíme buď odčinit,což půjde stěží nebo odpikat a to už pikáme,příkladem je tání ledovců,což pro některé nízko položené přímmořské státy nebo ostrovy bude znamenat zaplavení a dalších příkladů je tu ještě dost.

Lucie Duongová, Gymnázium Slaný, 1. ročník
05. 12. 2009, 02:48


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 2. Čtenáři celkem udělili: 10 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Laura
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.34%

Spíše ano
graf

17.77%

Spíše ne
graf

15.24%

V žádném případě
graf

23.65%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2769
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát