Klikněte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 25. května 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Hudba, kterou žiji

Neposloucham určitý druh hudby. Spíš posloucham to co se mi líbí. Ale kdybych si musela vybrat, byl by to asi pop a taky trochu rock. Moji nejoblíbenější popový interpreti jsou Miley Cyrus, Selena Gomez, Emily Osment a Vanessa Anne Hudgens, prostě jsou to hodně zpěváci, co hráli nebo hrajou v nějakém filmu nebo seriálu od Disney. Ale docela ráda si i poslechnu zpěvačky jako Lucie Vondráčková, Ewa Farna, nebo třeba Rihanna a Celine Dion. Mam radši zpěvačky, ale nějací dobří zpěváci, které si taky ráda poslechnu by se našli. Tak třeba Mitchel Musso a Marek Ztracený, určitě i nějací další, ale na ně si teď nějak nemůžu vzpomenout :D. Kapely, které mám ráda jsou Jonas Brothers, Aloha from Hell nebo Chinaski.

 

Teď co nemam ráda. Jako většina z vás nemam ráda vážnou hudbu (klasika), lidi jako W. A. Mozart, Bedřich Smetana nebo L. V. Beethowen nejsou zrovna můj šálek kávy. A jsou tu i další žánry, které moc nemusim, třeba blues, jazz, swing, ( např. Láďa Kerndl) tak to my nic neříká. Je toho víc, ale nechce se mi to tu vypisovat. Pak taky moc nemusim zpěváky tipu Gott, k tomu se nijak vyjadřovat nebudu, protože myslim že každý ví, kdo je Karel Gott a jak zpívá.

 

Jinak takové to ostatní žánry, jako je punk, disko, country, bych nezařadila nikam. A to z toho důvodu, že ani nejsou moje nejoblíbenější, ale ani proto, že se mi vyloženě nelíbí, prostě proto, že je to něco mezi, nevadí mi to poslouchat, ale ani z toho nejsem nijak nadšená.

Tereza Lišková, 2.ZŠ Slaný, 8. ročník
18. 10. 2009, 14:47


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 5. Čtenáři celkem udělili: 19 bodů. Průměrný počet bodů: 3.8

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Filip
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.25%

Spíše ano
graf

17.61%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.87%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3066
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát