Klikněte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 17. června 2026 Přesný čas: 00:00:00
Katalog míst. firem
Z okolí Slánska

Hudba, kterou slýchávám

Opravdu kolem nás je spoustu věcí, které slyšíme, ale pokud se jedná o muziku, nejraději poslouchám pomalejší písničky. Když je posluchán uleví se mi, protože jsou v nich city. Občas si pustím i veselé písničky. Mně jde o to jakou mám zrovna náladu. Nemám žádný vyhraněný styl. Nejraději však poslouchám dusot kopyt a jejich tiché ržání. Nemohu si vybrat mezi tolika písničkami, protože je jich opravdu ohromné množství. 

Když vidím nějaké lidi, kteří se posmívají někomu druhému za to co poslouchá, je mi těch posmívajících fakt líto. Každému se líbí něco jiného a každý je originál. Nevidím tedy důvod proč by se měl někdo někomu posmívat.

Kateřina Cibulková, 2.ZŠ Slaný, 9. ročník
25. 11. 2009, 18:38


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 1. Čtenáři celkem udělili: 5 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Adolf
 
NAŠE ANKETA:
Které rubriky máte ve Slánských listech nejraději?

Zpravodajství
graf

9.59%

Společenský servis (narození, úmrtí)
graf

22.38%

Příběhy zdejších lidí
graf

8.62%

Kultura
graf

7.66%

Sport
graf

6.98%

Putujeme po vesnicích
graf

9.21%

Historie
graf

7.46%

Včera a Dnes
graf

8.62%

Významná výročí
graf

9.40%

Na Slánsku před sto lety
graf

10.08%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1032
+-
 
OtevřítReklamaOtevřítOtevřítReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítOtevřít
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát