Kliknte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 20. května 2012 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Narozeniny

Skvělý pocit, jsou prázdniny a já nemusím vstávat a navštívit ústav, který se stará o mé vzdělávání. Dám si příjemnou sprchu a pořádnou snídani. Vždyť už naši předkové říkávali:

„Posnídej jako král, o oběd se poděl s přítelem a večeři dej nepříteli“, tak to první dodržuji, ale ten zbytek už je horší.Ale o tom jsem psát nechtěla.

Dneska mám narozeniny a to je ten důvod proč mám tak dobrou náladu. Hned jak otevřu počítač vím, že mám spoustu kamarádů, kteří na mě nezapomínají.Na faceobooku mám jedno přání za druhým, taky meilovka je plná.

Prostě mě čeká príma den, odpoledne pozdní oběd s mamkou, potom generálka v divadle.

A večer se jdeme bavit. Ptáte se kam? Tak to vám povím až zítra.

Teď už mám naspěch, to přece musíte pochopit….

Kateřina Oslejšková, Hradečno Nová Ves
02. 04. 2010, 21:13


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Monika
 
NAŠE ANKETA:
Jaké máte osobní zkušenosti s úředníky MěÚ Slaný?

Velmi dobré
graf

37.50%

Dobré
graf

18.75%

Spíše špatné
graf

6.25%

Hrozné
graf

12.50%

Zatím žádné
graf

25.00%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 16
+-
 
Nejnovější inzerce
Nejnovější komentáře a diskuse
Ostatní příspěvky čtenářů
OtevřítReklamaOtevřítReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát