Kliknte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 18. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Návštěva pana "chcankaře"

Na psaní článku jsem zatím nezanevřel, jen nějak v poslední době nic nestíhám. Teď dostala u mě přednost práce, jelikož na úřadě práce být vážně nechci. Mám už rozjeté jedno místo, byl jsem včera na pohovoru a teď už jen čekám, jak to celé dopadne.

Jinak dnešek byl den na nic. Ráno mě vzbudil děda, že potřebuje, abych ho odvezl k „chcankařovi“ teda k panu urologovi. Tak děda nazývá pana urologa, zajímavý oslovení co? Je to prostě můj děda a já ho mam moc rád. Zdrželi jsme se v nemocnici na pár hodin, takže celé dopoledne ztracené, jelikož jsme museli vyčkávat ve frontě. 

Jinak celé dopoledne a následně i odpoledne pršelo a pršelo, prostě děsný a to jsem několikrát zmokl a pak jsem se zase převlékl do suchého oblečení. Nechci totiž opět marodit, to už by to se mnou asi šlehlo. Být zavřený doma je děsná nuda a pak člověka nebaví vůbec nic.

Odpoledne jsem byl s rodiči nakupovat v kauflandu, kde zase nakoupili zásoby na týden, alespoň nebudu mít doma hlad. A večer trávím u počítače a mám puštěnou televizi jako kulisu.

To všechno jsem udělal, takže k naprosté spokojenosti mi chybí jen napustit si teď horkou vanu a pořádně si odpočinout…


Přeji pěkný zbytek večera.

Stanislav Jiří Koníček, Slaný
19. 05. 2010, 21:36


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Lukáš
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.41%

Spíše ano
graf

17.36%

Spíše ne
graf

14.26%

V žádném případě
graf

19.97%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1227
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát