Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pátek 19. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Autoškolačka

Začnu trochu odlehčeněji. Také sledujete nějaký seriál? Já ano. Sleduji každý den Ulici a když se náhodou stane, že jí nestihnu, vždycky se na ní pozdějí dívám na internetu. Je to taková má součást života. Můj oblíbený seriál, který mi zpříjemňuje každý den a uklidňuje mě. Jen mě mrzí, že ulici dávají jen o všední dny, víkendy by se také šikly.

Momentálně s některými postavami hodně soucítím. Říkám si, že je dobré dívat se na to, jak v Ulici studenti maturují. Bojím se své maturity, i když se bude konat za dva roky(doufám), ale kdoví, co na nás ještě ministerstvo školství všechno připraví. Na dnešní díl Ulice se těším nějak extra moc. Bude to zkrátka zase takové odreagování, které dnes potřebuji jako sůl. Absolvovala jsem totiž jízdy číslo pět.

Ano pochopili jste správně. Dnes jsem měla své páté jízdy. Páté znamená, že jsem jezdila celé dvě hodiny po našem královském městě Slaném a to úplně všude. Už mi to docela jde, ale teď vám chci napsat o něčem jiném.

Jak už jsem jednou podotkla, toto byly mé páté jízdy. Chodím do autoškoly s hodně známými lidmi a občas o ní i hovoříme. Nikomu se ještě nestalo, že by musel zastavovat a zajíždět ke kraji kvůli sanitce a nikdo neměl v cestě žádnou překážku. A proč to píši? Hned na druhé jízdě mi přes cestu přeběhla srnka. Na třetí jízdě se mi stalo totéž a aby toho nebylo málo, ještě zamnou frčela ta sanitka. Jenomže to zdaleka není všechno milí zlatí.

Teď se podržte. Během těch pěti jízd mi tedy přes cestu přeběhly dvě srnky, ale k tomu ještě pes a kočka a aby toho ještě zdaleka pořád nebylo málo, dnes jsem jela přes náměstí ulicí Kynského a dolů k náměstí Komenského a mezi těmito dvěma místy (tam co bývá trh), mi do cesty vjel malý chlapec na kole. Musím říct , že jsem se snažila reagovat rychle. Docela se i povedlo. Nikomu se nic nestalo, ale musím říct, že ta maminka, která nechala svého synka vjet do silnice, byla pěkně zvláštní, protože se tomu ještě smála a nezapomněla podotknout: ,,Ještě že to byla autoškola, kdyby to byl nějaký blázen, tak mám synka pod koly." No rozumíte tomu? Já tedy ne. Nejen, že mě to pořádně vynervovalo, ale také si o té ,,paní mamince" myslím svoje.

No jo, ta moje autoškola je samá jóbovka.

 

Květa Cinglová, Slaný
20. 05. 2010, 18:28


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Michaela
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.45%

Spíše ano
graf

17.35%

Spíše ne
graf

14.25%

V žádném případě
graf

19.95%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1228
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát