Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 22. ledna 2019 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Tak to bylo utkání

Stává se ,,tradicí´´, že poslední dobou chodím do školy brzy, abych pracoval na třídním tablu. Nevadí mi stávat, protože mě malování velmi baví a také končí moje působení ve škole, a chtěl bych za sebou nechat alespoň malou stopu.


Školní hodiny se odehrály v poklidu. Asi nejvíce se mi líbila odpoledka. Opět jsme pokračovali v práci na tablu. S přibývajícím časem jsem pomalu začal myslet na můj vrchol dne. Důležitý hokejový zápas čtvrtfinále mistrovství světa mezi Českou republikou a Finskem.


Doma jsem spěchal, abych byl v 16:15 připraven u obrazovky a byl schopen sledovat každý pochyb našich hráčů. Začátek byl hrozivý. V první minutě jsme dostali gól. Celé dvě třetiny se našim hráčům nedařilo dostat puk mezi tři tyče. Byly to strašné chvíle. Poté však nastal začátek třetí třetiny, okamžik Jakuba Klepiše. Je vyrovnáno!

Do konce základní části a prodloužení se již nic nestalo. Nájezdy byly velkým vyvrcholením. Ano! Ano!! Ano!!! Fin Petri Kontiola neuspěl u Tomáše Vokouna a mohli jsme slavit postup do semifinále, kde se utkáme se Švédskem. Hoši děkujem!!! Byl to nádherný večer s krásnou tečkou. Nyní sleduji zápas Rusko-Kanada, zatím vypadá, že Rusové budou tě mi štasnými, avšak stát se může cokoliv.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Tomáš Vokoun - hrdina dne

David Alltman, Slaný
20. 05. 2010, 21:38


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Zdeněk
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

47.54%

Spíše ano
graf

17.69%

Spíše ne
graf

14.13%

V žádném případě
graf

20.63%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1323
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát