Kliknte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 18. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Krásný, skoro letní den

Dnešek byl velmi vydařený. Moc krásný den. Sluníčko svítilo, na obloze bylo pár mráčků, ale jinak byla azurově modrá, občas se sice na chvilinku zatáhla, ale sluníčko vyhrálo souboj a pokaždé znovu vysvitlo. Posedávali jsme u rybníka na lavičce, povídali si a užívali si krásného skoro letního dne.

Někdy se mi počasí opravdu zdálo aprílové, i když není apríl, protože když jsem si svlékla mikinu, kvůli tomu, že mi bylo teplo, zatáhlo se a byla mi znovu zima. Chvilku jsme se taky ze srandy pošťuchovali, pak jsme hledali čtyřlístky a já jsem mimo to dělala svou oblibenou činnost, sfoukávala pampelišky, nevím proč, ale strašně se mi to líbí. Asi jsem tu svojí dětskost pořád neztratila a jsem za to vděčná. Občas jsem se také mrkla na oblohu a pozorovala mráčky, které někdy mívají zajímavé tvary, chce to jen trochu představivosti.

A protože je dneska pátek, nezůstanu přeci sedět doma ne? Chystám se do restaurace Střelna, kde se bude konat takový menší koncert. Mám se ve třičvrtě na osm sejít s Klárkou a asi také s Nožim před restaurací. Možná se zúčastní i můj otec.

Dnes jsem také měla hudebku. Chodím zpívat, což asi všichni víte. Trénovali jsme na středční koncert. Tímto vás srdečně zvu. Středa 26.5 2010 od 17:00 v Husově domě (ul. Vepřkova). Přijďte se podívat.

Krásný zbytek dne. Květa

Květa Cinglová, Slaný
21. 05. 2010, 19:28


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Lukáš
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.41%

Spíše ano
graf

17.36%

Spíše ne
graf

14.26%

V žádném případě
graf

19.97%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1227
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát