Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pátek 19. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Křik, pláč a helikoptéra

  Přeji všem krásný, i když smutný jarní den. Za celý týden se toho stalo tolik, že nevím kde začít. Myslím, že vezmu jen dva nejsilnější zážitky, jeden špatný, při kterém leze mráz po zádech a druhý radostný. Začnu tím radostným.

    Představte si, že se mi narodil bratránek. Takový maličký capart. Jmenuje se Michal a myslím, že se mu na světě moc nelíbí, protože neustále pláče. Ale když papá, tak vypadá jako usměvavé sluníčko. Sálá z něho pozitivní energie. Bude z něho určitě krásný klučina, ale řeknu vám, že mít bratránka mladšího o devatenáct let je nic moc. Spíš si budu připadat jako jeho tetička, ale nevadí, aspoň je na světě o jednoho človíčka více.

Tak a teď ta druhá zpráva.

    Stalo se to včera kolem deváté hodiny večer. Najednou začali výt psi v naší vesnici. Naše Sandule se k ním přidala a mně bylo jasné, že se něco stalo. Seděli jsme v obýváku a dívali se na televizi, když jsme zaslechli sirénu. Mysleli jsme, že to jsou hasiči, protože to je v Plchově časté. Ale zvuk sirény nás vyvedl z omylu, když v naší vesnici utichl. Co se proboha stalo? Asi v deset hodin nám začalo blikat v oknech červené světlo? Mimozemšťané? Haha, naprosto vylučující. Myslela jsem, že kolem projel jen nějaký opozdilý traktor. Ne, před okny nám přistával vrtulník? Cože? To je jak ze špatného snu. Rázem byl celý Plchov na nohou. Všichni se hromadili na návsi, vznikaly davy, šepot. Tři policejní auta uzavírala silnice v Plchově. Byl slyšet křik, pláč, všude byla krev. Slyšela jsem jak kamarádka říká: ,,Maminko dejchej, prosím, dejchej!. Nedokážete si představit jaké to je. Připadala jsem si jako ve zlém hororu. Nějaký chlap pobodal kamarádčinu maminku. Pane Bože, za co jsi ji ztrestal? Taková hodná osoba. Ten chlápek se nakonec sám pořezal a byl odvezen do Motola vrtulníkem. Takový parchant by měl dostat doživotí, gilotinu na něj. A kamarádčina maminka?V kritickém stavu byla odvezena do nemocnice. 

Zatím nevím, jak na tom ta maminka je, protože se mi kamarádka neozvala, nezvedá mi telefon a ani mi neodepisuje na smsky. Ach jo, tohle moc mojí psychice nepřidá. Jak to dopadne???

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Proč existují takoví lidé?

Isabela Moravcová, Plchov
22. 05. 2010, 14:24


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Michaela
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.45%

Spíše ano
graf

17.35%

Spíše ne
graf

14.25%

V žádném případě
graf

19.95%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1228
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát