Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pátek 19. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

To ještě bude boj!

Dnes svojí práci píšu poněkud dříve, než je u mě zvykem, Z jediného důvodu za chviličku začne to, na co se těším už hodně dlouho. Něco pro fanouška úžasného. Je to tady! Finále mistrovství světa v ledním hokeji. A kdo že hraje? Asi se málokdo najde, co to neví. Ano, naše reprezentace se za chviličku popere o zlato. Bude to vrchol šampionátu.

Celý den jsem nežil ničím jiným. Dělal jsem vše pro to, abych večer měl čas jen na tu skvostnou podívanou. Již od rána jsem natěšen a čekám, až to vypukne. Také jsem přemýšlel, jak zápas může dopadnout. Podle papírových předpokladů je jasným favoritem Rusko a i já to uznávám.

Myslím si, že Rusové včera nepředvedli svůj nejlepší výkon, ale co bylo včera nemusí být dnes. Rovněž si myslím, že zbraní na Rusi by mohla být rychlá branka a nejméně ještě jedna do konce první třetiny.
Mám pocit, že pokud by se nám povedlo vyhrát první třetinu např. 3:0 už by vítězství nebylo tak daleko. Myslím si, že Češi by to již nepustili. Minuty se krátí, už jen čekám a věřím. Držme palce!!!

Fotografie:

Kliknutím zvětšit

David Alltman, Slaný
23. 05. 2010, 20:24


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Michaela
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.45%

Spíše ano
graf

17.35%

Spíše ne
graf

14.25%

V žádném případě
graf

19.95%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1228
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát