Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 22. ledna 2019 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Pochlapila jsem se a utahala psa

Dnes jsem se pochlapila milí přátelé. Přišla jsem do školy a první hodinu pětka z angličtiny. To se však mezi dobrými známkami ztratí, horší byla ta koule z fyziky. Ach jo. Už aby byly prázdniny.

Dnes jsem byla čtyřikrát venku s naším štěněcím miláčkem. Ne klasicky venku, ale na docela velkých túrách. Byla chudinka už na podruhé pěkně vyšťavená a když jsme dorazili domu a umyla jsem jí pacinky, padla do pelíšku a spala jako  zabitá. Když se probrala, šlo se zase ven. Teda ještě předtím zblajzla misku kuřete s rýží a byla spokojená. Pak se šlo tedy znova ven. Lítala jak plašená a domu jsme šli zase unavení.

Meggince jsou dva měsíce a dnes dostala na krk kostičku se svým jménem. Takovou tu stříbrnou, prostě něco jako psí známka, ale hezčí. Měa docela radost. Také dostala velkého psího plyšáka, protože si ráda dovoluje na větší. Momentálně zase spí, ale když je vzhůru, pere se s plyšákem a tím je ve svém živlu.

Je to důležitý člen rodiny a už bych jí nevyměnila. Když jsme venku, potkáváme spousty lidí a všichni si chtěj to moje štěnátko hladit, chovat a podobně. Někteří jsou milí, dnes jsme také potkali jednu paní, se kterou jsme strávili asi půl hodiny. Mohlo jí být kolem padesátky a byla moc milá, hodná a příjemná. Megginka ji celou olízala a umyla a paní se radovala a byla moc šťastná, tak snad se s ní zase někdy potkáme.

 

Květa Cinglová, Slaný
28. 05. 2010, 21:22


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Zdeněk
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

47.54%

Spíše ano
graf

17.69%

Spíše ne
graf

14.13%

V žádném případě
graf

20.63%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1323
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát