Kliknte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 18. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

A jdeme volit, tedy já nemohu...

Den začal opět standardně. Šel jsem ráno do školy malovat tablo.Ani následující hodiny nebyly ničím vyjímečné. Po čtvrté hodině šla naše třída připravovat volební místnosti v naší škole. Asi za půl hodiny jsme měli vše hotovo. Se svojí spolužačkou jsme se rozhodli, že téměř dvě hodiny, které nám zbyli využijeme na malování tabla. Mohl jsem být sice už v poledne skoro doma, ale mě to nevadilo a kamarádce také ne, což bylo fajn. Další kus práce jsme udělali.

 
Odpoledne jsem se dostal domu, ale jen na chvíli. Šel jsem se totiž podívat na Smečno, co je tam nového a také za příbuzenstvem.
K večeru jsem již začal doma sledovat průběh voleb. Trochu se zajímám o politiku, a tak si tyto dva dny voleb nenechám ujít.


Tuším, kdo vyhraje volby, ale nechci to zveřejňovat. Jen chci říct, že nové strany jako je Top 09 nebo Věci veřejné, mohou dosti zahýbat s rozložení v poslanecké sněmovně, ale to ukáže čas. Nechci zde psát, jakou stranu bych volil, i když mám jasno. K volbám bych určitě šel, je mi však zatím 16let, musím si ještě ,,chvilku´´ počkat.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit

David Alltman, Slaný
28. 05. 2010, 22:04


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Lukáš
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.41%

Spíše ano
graf

17.36%

Spíše ne
graf

14.26%

V žádném případě
graf

19.97%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1227
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát