Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 22. ledna 2019 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Sobota s bojácnou kočkou a hliněným psem

Dnešek byl převelice zajímavý a hlavně také plný zážitků. Známí pozvali mě a mé rodiče na grillování k nim na zahradu. Samozřejmě včetně psa. Jelikož známí mají obrovskou zahradu, dokážete si představit, jak byl pes ve svém živlu, my totiž bydlíme v bytě.

Hned jak jsme dorazili, pomohl otec známému postavit bazén, mamka připravila buřty na opékání, mrňata, které známí mají, si hráli (jsou to dva chlapci, Martínek a Adámek a jsou moc hodní) a moje fenka lítala po zahradě jako splašená.

Ti známí mají kočku. Kocoura tedy konkrétně. Anglického s šedomodrou srstí. Odzačátku se naše fenka kocoura bála, protože hned při první příležitosti na ní zasyčel. Postupem času, který jsme tam ovšem strávili, zjistila Meggie, že kocour se bojí spíše jí. Ale zvláštní bylo, že se jí bál až tehdy, kdy byla černá od krku až k očím. Rejdila totiž hlavou v hlíně a jelikož je bílá, bylo to trochu hodně poznat. Když tedy byla kompletně od hlíny, rozeběhla se proti kocourovi, který před ní začal utíkat. Od té chvíle už byla Meggie jen malá ,,namachrovaná" fenka, která si dovoluje na většího (zase!), ona si totiž dovoluje na větší pořád a končí to tak, že na ní potom nějaký ten větší pes zavrčí a máte ji okamžitě za krkem rozklepanou jak ratlíka. Ten kocour byl totiž také o dost větší než ona a před takovými Meg obvykle utíká, takže to bylo zvláštní.

Zajímavá podívaná, pozorovat celý den bojácného kocoura, který zdrhá před štěňetem a také to štěně, které bylo celé zamazané od hlíny a honilo kocoura.

Najedli jsme se buřtů, pobavili jsme se a když jsme se vrátili domů, Meg jsme chtěli vykoupat, ale usnula nám ve vaně. Udělali jsme to tedy později, načež se pak přemístila do pelíšku a spala dál. Mezitím si pro mě přijela babička a udělali jsme si výlet po obchoďácích. No co, nedavno mi bylo osmnáct a scházelo mi letní oblečení. Nakoupila jsem si velice pěkně a mám moc velkou radost, že konečně zas budu vypadat jako člověk.

Květa Cinglová, Slaný
29. 05. 2010, 22:08


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Zdeněk
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

47.54%

Spíše ano
graf

17.69%

Spíše ne
graf

14.13%

V žádném případě
graf

20.63%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1323
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát