Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 22. ledna 2019 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Té vody je už moc!

Ráno jsem šel do školy, kde jsem však dlouho nepobyl. Naše třída totiž dnes měla schůzku na náměstí zde ve Slaném. Proč? Čekala nás taková exkurze na Slánskou horu. Abych se přiznal, tak pro mě to ani exkurze nebyla, ale spíše procházka. Na Slánskou horu chodím často a znám tam již každou cestičku a informační tabuli. Naposledy jsem tam byl minulý týden, ale alespoň (jak říkáme my žáci), zabili jsem dvě hodiny učení a toho si samozřejmě ceníme. Po jak já říkám procházce, jsme se vydali opět do školy, kde normálně pokračovala výuka.

Všichni jsme měli obrovské štěstí. Zanedlouho co jsme dorazili do školy, tak začalo pršet a ne málo. Déšť neustal ani při odchodu ze školy a já jsem pořádně zmokl, protože jsem ještě doprovázel spolužačku, ale za to si mohu sám.


Bylo mi jasné, že zbytek dne strávím doma. Nicméně dnes jsem toho nelitoval, protože jsem měl docela i hodně práce a ještě zítra píšeme velkou písemnou práci, tak se mi to hodilo. Teď pohlédnu z okna a....tak to je zázrak. Právě neprší!

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Tři kříže na Slánské hoře

David Alltman, Slaný
02. 06. 2010, 21:48


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Zdeněk
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

47.54%

Spíše ano
graf

17.69%

Spíše ne
graf

14.13%

V žádném případě
graf

20.63%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1323
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát