Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pátek 19. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Má první samostatná jízda v nové práci

Ahoj všem,

Poslední dobou nemám čas psát články, což mne velice mrzí, ale už je to tak. Dnes jsem vstával v 8. hodin a v 9. hodin jsem byl v Kladně u garáží poštovních aut, mimochodem už týden pracuji pro Českou poštu. Vyjel jsem s autem z garáže a jel na hlavní poštu pro balíky.
Dnes jsem jel poprvé sám. Na poště jsem si naložil balíky, kterých nebylo málo a vzal si zálohu, abych měl nějaký drobný pro zákazníky. Po desáté hodině jsem vyrazil do terénu. Škoda, že celý den pořád pršelo... 
V autě jsem měl celkem 82 balíků, které byly určeny jak pro firmy, tak pro fyzické osoby. Má první zastávka byla Okresní soud v kladně, kde jsem zanechal 4 balíčky oproti podpisu. Musel jsem nejdříve projít kontrolou, aby mě tam pustili. Další balíky byly většinou na dobírku, takže jsem občas od někoho dostal nějaké to spropitné. 
Někdy kolem druhé hodiny jsem začal doručovat rodinné baráky v oblasti Výhybka a pak náměstí Sítná, kde jsem měl balík i pro kladenské rádio Relax. Měl jsem už hodinové zpoždění, ale potom mě začal zdržovat ještě déšť a tiskopisy, které mi zákazníci podepisovali, byly zcela promočené.
Nakonec mě čekalo sídliště, kde většinou lidé nebyli ani doma, ale hodně balíků jsem tam doručil. Na poštu č. 9 v oblasti Sítná jsem dorazil skoro na šestou hodinu, kde jsem vyložil balíky, které nešly doručit. Poté jsem jel zpět na hlavní poštu, kde jsme provedli vyúčtování dobírek. V práci jsem byl do 19:00, bylo vidět, že sem jel sám...  Jinak bych tam nebyl, tak dlouho.
Včera jsem jel ještě s kolegou stejnou trasu a doma jsem byl už v 17. hod. Toto je takový shrnutý popis mého dne a ještě bych chtěl připomenout, že jsem pořádně promokl a možná budu nemocný. Jsem zvědav na zítra, mám totiž narozeniny. Bude mi 22 let a mám být v práci zase hodně dlouho. Držte mi palce, ať to rychle zvládnu a jedu brzy domů.

Přeji Vám dobrou noc


Stanislav Jiří Koníček, Slaný
02. 06. 2010, 23:43


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Michaela
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.45%

Spíše ano
graf

17.35%

Spíše ne
graf

14.25%

V žádném případě
graf

19.95%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1228
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát