Kliknte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 21. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Také jste viděli toho blázna v zelené masce?

  Řekni kde ty kytky jsou, co se s nima mohlo stát. Tak to je přece jasné, Michal je vystřelil Ilče na střelnici. Krásný slunečný den pro návštěvu poutě. Co víc si přát?

Ráno mě pošimraly paprsky sluníčka na tváři a já se s chutí povalovala dál, protože tu byla konečně vytoužená sobota. Když jsem vstala, tak mě v koupelně čekalo překvapení. Byly tam dvě vlaštovky. Tak jsem otevřela okno a už začal boj. Létaly tam a zpět a nechtěly se trefit do okna. Nakonec se přece jen dostaly do přírody, i když to jedna nevypočítala a narazila do skla.

V půl dvanácté jsem vycupitala na náves, kde mě vyzvedla Klárka a jelo se do Třebíze. Chtěly jsme stihnout vystoupení rytířů z Kralup, bylo to zajímavé... a mně v tu chvíli došlo, že by pro mě bylo lepší žít ve středověku... jeee, to by se mi líbilo.

Stánků s plyšákama a s cukrovinkama bylo všude dost. Nakonec jsem absolvovala dvě jízdy na autodromu. Byly to hlemýždí jízdy. Koupila jsem si masku nějakého zombíka a pak jsem tam ze sebe dělala blázna. Nakonec jsme s Klárou šaškovaly s cukrovou vatou a ledovou tříští.

Ale musím se pochválit, udělala jsem dobrý skutek. Darovala jsem svoje papírové kapesníčky s kachničkama malému klučinovi, který spadl a tekla mu krev z nosu. Jeho tatínek měl jen jeden kapesník a ten už byl rudý jako rak. Jsem hrdinka. Lálalá... spíš jsem blázen.

Dnešek byl jeden z těch lepších dnů... které se neprožívají jen tak. Zůstanou hezké vzpomínky. A můžu říct, že jsem tam byla a všechno jsem viděla.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Jejda, mám dokonce chlupaté oči. Jsem prostě krásná.

Isabela Moravcová, Plchov
05. 06. 2010, 21:47


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Brigita
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.45%

Spíše ano
graf

17.35%

Spíše ne
graf

14.25%

V žádném případě
graf

19.95%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1228
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát