Kliknte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 21. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Proč to nehraje?

  Dobrý den. Chtěla jsem mít proflákanou neděli. Jenže mi to nevyšlo. Kvůli nevyzpytatelnému počasí jsem musela jít posekat trávu a upravit stromky, protože jsme neměli zahradu, ale džungli.

Venku bylo nedýchatelno. Nechápu proč je takové počasí, ať si pěkně ještě měsíc počká, než budu mít prázdniny. Vytáhla jsem sekačku a už se jelo. Vylítli za mnou psi a dováděli ve vysoké trávě. Hlídáme psa i babče, protože je v Itálii na dovolené, kde slaví s dědou výročí. Krásných třicet let. Pokračovala jsem v sekání, ale sekačka potřebuje čas od času odpočinek, takže i mně to přišlo vhod a chvílema jsem odpočívala na zahradní houpačce s vychlazenou vodou. Poté přijela teta, která udělala maturitu. Dodělávala si školu dálkově. Když mi vyprávěla, jak to probíhalo, tak jsem se lámala smíchy. To, co uměla ona mi určitě na složení maturity nestačí. Pobyla u nás asi hodinku a půl a jela domů.

Po dlouhém přemlouvání jsem popadla zahradní nůžky a dala se do keříků. Neustále mě něco rozptylovalo, tak jsem si doběhla pro dobrého starého discmana. Našla jsem pár poškrábaných nepopsaných cédéček, tak jsem chtěla vědět, co na nich je. Na jednom jsem našla Hurvínka. No, tak to jsem nečekala. Na druhém jsem objevila mix písniček, tak jsem se zaposlouchala a dala se do práce. Tak si tak stříhám, stříhám... sehnu se pro láhev s pitím a najednou mi přestal discman hrát, myslela jsem, že se mi vybily baterky. Nebylo by to vůbec divné, nové jsem tam dávala... už je to dlouho. Ale to jsem byla na omylu. Představte si, že jsem si mou šikovností přestřihla sluchátka. A jak jsem to zjistila? Jednoduše. Když discman přepínal písničku, tak začal hučet a já zjistila, že normálně běží, ale že mi z něj visí kabel, který se rozpojuje do dvou. Jsem já to ale jelimán.

Dnešní den, byl pro mě poučný v tom, že si nikdy nemám brát na stříhání zahrady sluchátka, ale že si mám radši zapnout rádio, aby měli sousedi radost.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit

Isabela Moravcová, Plchov
06. 06. 2010, 21:12


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Brigita
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.45%

Spíše ano
graf

17.35%

Spíše ne
graf

14.25%

V žádném případě
graf

19.95%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1228
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát