Kliknte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 18. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Špatné spaní

Velmi nepříjemnou noc jsem prožil na tento den. Jako by mě směs všech snů chtěla udolat. Každou chvilku jsem byl vzhůru. Tohle jsem již snad několik let nezažil, ale dneska to přišlo.Bylo to hrozné. Kupodivu jsem ráno nebyl unavený skoro až naopak. Klusal jsem brzy do školy, kromě malování tabla jsem si musel ještě něco zařídit. Co se týká školy obecně, tak bych to všechno dnes nazval ,,těžká pohoda´´. Konec školního roku je cítit na každém kroku.

Asi bych nenašel moc lidí, kteří by dobrovolně zůstali ve škole. Já jsem asi v té malé skupince. O celé dvě hodiny jsem si prodloužil působení na půdě školy. Dál jsem pokračoval na náročném třídním tablu, které konečně dostává své obrysy.

Další část pondělí jsem prožil doma, kde jsem pomáhal s vařením. Trochu jsem byl nešikovný a stálo mě to i kapičku krve, ale nic vážného. Hlavně že jsem to uvařil.

Dnes jsem se zamyslel, jak je pro mě vlastně těžké, každý den psát o svém dnu. Některé okamžiky se mi totiž opakují a mám někdy problém psát tak, abych nepsal stejně, ale co, budu bojovat dál. Nyní si přeji, abych se tentokrát dobře vyspal.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Snad budu spát jako Garfield

David Alltman, Slaný
07. 06. 2010, 21:53


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Lukáš
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.41%

Spíše ano
graf

17.36%

Spíše ne
graf

14.26%

V žádném případě
graf

19.97%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1227
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát