Kliknte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 18. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Malovací maraton

Včera jsem ztratil práci a bude to ještě horší. Asi nerozumíte že? Hned to objasním.Včera jsem nenapsal svůj článek z důvodu totálního nedostatku času. Musel jsem dodělat mnoho práce na Český jazyk, protože jsem si všechno samozřejmě nechal na poslední den a takhle to dopadlo.


Nyní k dnešnímu dnu. Prožil jsem sedm hodin na malování tabla. Spolu se spolužačkou jsme odvedli opravdu velký kus práce, dílo se konečně blíží do cílové rovinky. Chtěl bych moc poděkovat učitelům, kteří nás oba uvolňovali z hodin a hlavně také naší češtinářce, která má s námi obrovskou trpělivost. Musím říct, že malovat docela velké, a také složité tablo ve dvou lidech je opravdu makačka, ale zároveň je to zábava, hlavně když se shodnem a jde nám práce pěkně od ruky, to je pak radost. Horký den byl opravdu vyčerpávající, nečekaně horké počasí většinu z nás překvapilo.


Nyní k tomu, když jsem se hned v první větě zmínil o tom, že to bude s psaním prací horší. Zítra a v sobotu zde na Slánských listech mojí práci neuvidíte, jedu ke svému dědovi na víkend a budu bez internetu. Nyní si hlavně přeji, aby vydrželo slunečné počasí a já si užil následující dny.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Sluníčko nám přeje

David Alltman, Slaný
10. 06. 2010, 21:39


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Lukáš
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.41%

Spíše ano
graf

17.36%

Spíše ne
graf

14.26%

V žádném případě
graf

19.97%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1227
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát