Kliknte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 18. října 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Horký letní den

Na okně seděla kočka, byl horký letní den, na okně seděla kočka a koukala se ven, byl horký letní den a celý svět se smál a mně veselý sen se pod jabloní zdál a celý svět se smál, vidím to jako dnes, na okně seděla kočka a venku štěkal pes.

Hopsa hejsa do Brandejsa... na okně seděla kočka byl horký letní den.....péééés jitrničku sežral, docela maličkou, kuchař ho přitom dopad, praštil ho paličkou, plakali všichni psové, když kopali mu hrob, na desce mramorové byl nápis těchto slov / a písnička opakována stále dokola!

Jéééé Ahoj !

Omlouvám se, nechala jsem se unést rytmem těchto písniček. Asi to je i tím, že se zde zpívá i něco o pejscích, i když druhá písnička je spíše morbidní, ale je vtipná no ne? Dnešek byl vůbec takový písničkový. Moje drahá psí holčička už je zase ve své kůži, stále musí mít antibiotika, ale díky bohu už je to zase ta malá čiperka. Nechci to hlavně zakřiknout.

Stále jsem dnes měla potřebu si potancovávat a zpívat. Semnou do rytmu štěkala Meginka, občas skákala, občas mě i kousla, chtěla si totiž hrát. Bylo šílené vedro a tak jsme spolu museli dodržovat pitný režim. Megince to opravdu šlo. Byla dneska moc hodná. Ona je ale hodná vždycky, je to můj malý mazel.

Chvilkama jsem se slunila na balkóně, kde máme obrovskou lavici, na které se dá i ležet, chvilkama jsem popíjela džus a jedla melouna i přesto, že jsem měla držet dietu. Včera a ještě dnes si mě totiž vybrala střevní chřipka jako svého nositele. Jsem prostě hrozná no. Miluju jídlo a diety mi nějak nesedí. Ale ustála jsem to, jsem docela ready, ale na nějaké tance v rytmu šalalalalala si zatím netroufám, mohl by se mi obrátit žaludek nebo se něco porouchat a to by pak bylo nadělení.

Radši neriskovat a zalehnout do pelechu. Zítra je sobota, snad bude tak vydařená jako dnešek, kromě té střevní chřipky. Ta by si mohla jako nositele vybrat třeba naší sousedku. Nemáme s ní dobré vztahy, nic zlého jí nepřeju, ale místo,, drbání" ostatních lidí by alespoň ten den strávila užitečně na záchodě a někteří z nás by měli klid.

Květa Cinglová, Slaný
11. 06. 2010, 22:31


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Lukáš
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

48.41%

Spíše ano
graf

17.36%

Spíše ne
graf

14.26%

V žádném případě
graf

19.97%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1227
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát